SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerMasterchef Türkiye MasterChef'de yarışmacıyı stütyodan kovdu!

MasterChef'de yarışmacıyı stütyodan kovdu! - Masterchef Türkiye Haberleri

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef, dün akşam 25'inci bölümüyle ekrana geldi. Gergin anların yaşandığı yarışmada tabağına güvenen Mustafa, şeflere çıkışınca ortalık karıştı.

+
-
 MasterChef'de yarışmacıyı stütyodan kovdu!
MasterChef'de yarışmacıyı stütyodan kovdu!

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya , Somer Sivrioğlu  ve Danilo Zanni 'nin jüri üyesi olduğu MasterChef Türkiye 'nin dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar takım kaptanı olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Tadım aşamasına gelindiğinde kendi tabağı seçilmeyen Mustafa, söz hakkı alarak "Arkadaşlarıma saygısızlık etmek istemiyorum ama Oradaki üç gözleme de çıtır çıtır mı? Bunu merak ediyorum" dedi.

Şef Danilo "Sen kendini merak et. Seninki çıtır çıtır mı Mustafa?" sözleriyle cevap verdi. Mustafa'nın kendilerine ikinci kez saygısızlık yaptığı söyleyen şef Mehmet Yalçınkaya sinirlerine hakim olamadı. Yalçınkaya, "Burada jürisinin 'J'sini sorgulayacak kim var? Sen kimsin ya bize burada şey yapıyorsun. Çık dışarı. Bunu bize ikinci kez yapıyorsun. Haddini bil" diye bağırarak Mustafa'yı stüdyodan kovdu.


Şeflere çıkıştığı için stüdyodan kovulan Mustafa için bir ceza verildi. Cezayı açıklayan Mehmet Yalçınkaya, "Bu yaptığın saygısızlık nedeniyle bir karar aldık. Bu hafta katıldığın takım dokunulmazlık oyununa giderse, sen bu oyuna katılamayacaksın" dedi.

Aldığı ceza sonrası konuşan Mustafa ise şunları söyledi: "Aslında biraz hırs yaptı. Yeni adapte oluyorum arkadaşlara ve ortama. Benim çıkışlarım fevri olabilir kabul ediyorum. Haddinden fazla sessiz kaldığım zaman içime atıyorum ve bende patlama yaşatıyor. Hiç bir zaman sizin verdiğiniz kararları sorgulamadım. Hepinizden ve arkadaşlarımdan özür diliyorum."

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER