SON DAKİKA

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralı
<>
HaberlerTrabzonGenç, ziyaretçilere Ortahisar'ı anlattı

Genç, ziyaretçilere Ortahisar'ı anlattı - Trabzon Haberleri

İstanbul'da her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Trabzon Günleri'ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, ziyaretçilere Ortahisar'ın kültürel, tarihi, turistik değerleri ve doğal güzellikleri hakkında bilgi verdi.

+
-
Genç, ziyaretçilere Ortahisar'ı anlattı
Genç, ziyaretçilere Ortahisar'ı anlattı

Yenikapı miting alanında düzenlenen organizasyonda Ortahisar standını dikkatli gözlerle inceleyen vatandaşlar bu sayede Trabzon kültürünü yakından tanıma fırsatını buluyor.
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, kenti tanıtmak için belediye imkânları ölçüsünde çeşitli organizasyonlara katılmaya gayret gösterdiklerine dikkat çekerek, her geçen yıl artan turist ve ziyaretçi sayısıyla bunun karşılığını aldıklarını söyledi. Birçok fuar ve etkinliğe katılarak deneyim kazandıklarını belirten Başkan Genç yaptığı açıklamada, 'Yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlara katılarak reklam ve tanıtım nasıl yapılır, bir kent nasıl tanıtılır, neler ön plana çıkartılır, ziyaretçiler nelere ilgi gösterir gibi pek çok konuda deneyim sahibi olduk. Artık her katıldığımız etkinliğe belli bir birikimle hazırlanıyoruz. Bu şekilde adeta her etkinlikten bir şeyler kaparak, kentimizin tanıtılması için gerekli planlamaları ve hazırlıkları edindiğimiz bu tecrübe birikimiyle beraber daha da başarılı bir şekilde yapıyoruz' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER