SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerOrduFatsa'da öğrenci servisleri denetlendi

Fatsa'da öğrenci servisleri denetlendi - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde öğrenci servisleri denetlendi.

+
-
Fatsa'da öğrenci servisleri denetlendi

Fatsa Kaymakamlığı 'Okul Servis Araçlarını Denetleme Komisyonu', Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekibi ve Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri birimlerinin katılımıyla taşıma yapan resmi ve özel servis araçlarının denetimleri yapıldı.
Taşımalı sistemle öğrenci taşıması yapan öğrenci taşıyan servis minibüsleri Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri ve Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince denetlendi.
Trafik timleri tarafından yapılan uygulama sırasında, başta okul servis minibüslerinde rehber öğretmen bulunup bulunmadığı kontrol edildi.
Kontrollerde ayrıca araç içerisinde sivil kişilerin olup olmadığını, fazla öğrencinin taşınıp taşınmadığına da bakan ekipler, özellikle aracın arka bölümünde 'okul taşıtı' ibaresinin yazılı olup olmadığını, araçların cam ve pencerelerinin kilitli durumunu ve sürücü tarafından aracının kapılarının otomatik açılıp açılmadığını kontrol etti.
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, 'Servis araçlarını denetlemelerimiz her zaman rutin olarak gerçekleştirilecek' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER