SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunspor Samsunspor paralı Tarsus İdman Yurdu parasız yayınlıyor

Samsunspor paralı Tarsus İdman Yurdu parasız yayınlıyor - Samsunspor Haberleri

Cumartesi günü evinde oynayacağı Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşacak olan Yılport Samsunspor'da maçı ücretli olarak WEB TV üzerinden yayınlarken Tarsus İdman Yurdu karşılaşmayı ücretsiz olarak yayınlayacağını duyurdu.

+
-
 Samsunspor paralı Tarsus İdman Yurdu parasız yayınlıyor

Yılport Samsunspor  taraftarlarının ve gurbetteki vatandaşların yoğun talebi üzerine maçların WEB TV  üzerinden yayınlayacağını duyurmuştu. Samsunspor’un evinde oynayacağı Tarsus İdman Yurdu  maçı ilk defa WEB TV üzerinden canlı olarak yayınlayacak ve kredi kartı aracılığı ile 10 TL ücret ödenecek.Tarsus İdman Yurdu ise sosyal medya hesabından karşılaşmayı canlı olarak ücretsiz yayınlayacağını açıkladı.

Cumartesi günü saat 19.00'da 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak olan Yılport Samsunspor - Tarsus İdman Yurdu maçını ve bundan sonraki iç saha maçlarını Kırmızı-Beyazlı taraftarlar kredi kartıyla 10 TL ücret ödeyerek samsunspor.org.tr üzerinden izleyebilecekken Tarsus İdman Yurdu hiç bir ücret talep etmeden sosyal medya hesabından karşılaşmayı canlı olarak yayınlayacağını duyurdu.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER