HaberlerBursaHakemlerden sağlıklı teşekkür

Hakemlerden sağlıklı teşekkür - Bursa Haberleri

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bursa Şubesi, yeni sezona 'merhaba' dedi. Törende VM Medical Park Bursa Hastanesi'ne teşekkür plaketi takdim edildi.

+
-
Hakemlerden sağlıklı teşekkür

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi, 2019-2020 sezonunu törenle açtı. Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda gerçekleştirilen açılış törenine protokol ve hakem camiasından ilgi büyük oldu. Gecede Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin çalışmalarına destek veren kurum-kuruluşların yöneticilerine de teşekkür plaketi verildi.
Derneğin çalışmaları ve tüm hakem camiasına katkılardan dolayı Üst Klasman Yardımcı Hakemi Kemal Elmas tarafından VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan'a teşekkür plaketi takdim edildi. Sağlık hizmetlerinin yanı sıra spor camiasının her türlü ihtiyacı dahilinde kapılarının ardına kadar açık olduğunu belirten Metin Arslan, 'Profesyonel ya da amatör birçok spor kulübümüze halihazırda sponsorluk desteği sağlıyoruz. Hakem camiasının da her zaman yanında olduk. Hakemliğin ne kadar meşakkatli bir şey olduğunu biliyoruz. Türk futbolunun başarısında spor kulüplerinin yanı sıra değerli hakemlerimizin de çok büyük etkisi var. Gerek eğitim faaliyetleri olsun gerekse sağlık hizmetleriyle ilgili ihtiyaçlar olsun desteğimizi esirgememeye devam edeceğiz' diye konuştu.
TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bursa Şube Başkanı Özgür Uçak da, 'Eğitim seminerlerimiz başta olmak üzere tüm çalışmalarımıza, Bursa hakem camiamıza kapılarını açan VM Medical Park Bursa ailesine şükran borçluyuz' dedi.
İl Hakem Kurulu Başkanı Recep Kayın ise eğitim çalışmalarını çok rahat bir ortamda gerçekleştirdiklerini belirterek hastane yönetimi ve çalışanlarına teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Tütüneker: 'İyi oynasak da memnun olmayacağız'SPOR
Tütüneker: 'İyi oynasak da memnun olmayacağız'
Başkan Taban bisiklet sürücülerine kask hediye ettiSPOR
Başkan Taban bisiklet sürücülerine kask hediye etti
Ayvalıklı tekvandoculardan geleneksel aşure hayrıSPOR
Ayvalıklı tekvandoculardan geleneksel aşure hayrı
Yunusemreli güreşçiler Yuntdağı'nda madalyaları topladıSPOR
Yunusemreli güreşçiler Yuntdağı'nda madalyaları topladı

EN ÇOK OKUNANLAR

Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar?Egzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdiler Egzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdilerSamsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyede Samsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyedeSamsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyordu Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyorduSamsun'da 5 kilo esrar yakalandı Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSamsun'da zehir tacirine gözaltı Samsun'da zehir tacirine gözaltıSamsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltıSamsun'da öğrenci servislerine mobil yazılım Samsun'da öğrenci servislerine mobil yazılımSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları
SIRADAKİ HABER