HaberlerSamsunÖzel etkinlik

Özel etkinlik - Samsun Haberleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Haftası münasebetiyle UNESCO Kulübünün hedefleri doğrultusunda Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulunun özel eğitim öğrencileri ve Gazipaşa İlkokulu öğrencileri ile birlikte kahvaltı etkinliği düzenlendi.

+
-
Özel etkinlik

Etkinliğe Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü M. İrfan Yetik, Şube Müdürü Kenan Arslan, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı. İki kurumun öğrencileri kahvaltıda tanışıp kaynaşarak birlikte sohbet ettikten sonra kahvaltı sonrası sahilde yürüyüş yaparak eğlendiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü M. İrfan Yetik konuşmasında İlköğretim Haftası dolayısıyla iki farklı kurumun bir amaç doğrultusunda bir araya gelmelerinden dolayı mutlu olduğunu, özel eğitim öğrencilerinin yerinin her zaman ayrı olduğunu, daha önceden olduğu gibi yanlarında olacağını belirterek düzenlenen programda emeği geçen okul müdürlerine ve öğretmenlere teşekkür etti.
Program toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltıSAMSUN HABER
Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı
Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSAMSUN HABER
Samsun'da 5 kilo esrar yakalandı
Samsun'da zehir tacirine gözaltıSAMSUN HABER
Samsun'da zehir tacirine gözaltı
Samsun'da 17 yıl cezası olan kişi yakalandıSAMSUN HABER
Samsun'da 17 yıl cezası olan kişi yakalandı

EN ÇOK OKUNANLAR

Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf Müge Anlı'da ağızları açık bırakan itiraf23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyordu Samsun'da kuryelerin trafikteki sohbeti ölümle bitiyorduEgzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdiler Egzoz kokusuna karşı parfüm kokusu için pedal çevirdilerSamsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyede Samsun'da amcalarını öldüren kızlar adliyedeSamsun'da öğrenci servislerine mobil yazılım Samsun'da öğrenci servislerine mobil yazılımSamsun'da 5 kilo esrar yakalandı Samsun'da 5 kilo esrar yakalandıSamsun'da zehir tacirine gözaltı Samsun'da zehir tacirine gözaltıSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 23 Eylül Pazartesi güncel altın fiyatlarıSamsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı Samsun'da uyuşturucu ticaretine gözaltı
SIRADAKİ HABER