HaberlerİstanbulÜnlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu öğrencilerle buluştu

Ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu öğrencilerle buluştu - İstanbul Haberleri

Uluslararası moda arenasında başarıları ile adından söz ettiren ve ülkemizi temsil eden moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu, Altier Academy Moda Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi. Akademinin konferans salonunda düzenlenen etkinliğe farklı bölümlerden öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi.

+
-
Ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu öğrencilerle buluştu

Uluslararası eğitim veren Moda Akademisi 'Altıer Academy' geleceğin moda profesyonellerini modern ve yenilikçi eğitimlerle buluşturuyor. Eğitimlerin yanı sıra Türkiye'nin önde gelen moda tasarımcıları ile tanışma imkanı, konferanslar, sergiler ve farklı içerikte etkinlikler sunarak öğrencileri her açıdan profesyonel iş hayatına hazırlıyor. Akademi bu kapsamda düzenlediği, 'Başarılı Bir Moda Tasarımcısı ve Uluslararası Bir Marka Olmak' adlı seminerde ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu'nu ağırladı.
Akademinin konferans salonunda düzenlenen etkinlikte Erdemoğlu, öğrencilere başarı hikayesini ve tasarım sürecindeki stratejilerini anlattı. Moda öğrencilerinin gelecekte dikkat etmeleri gereken noktalara yönelik birçok konu hakkında bilgi ve tecrübelerini aktaran ünlü modacı dinleyenlerini aydınlattı.
Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkılarından ilham aldığı 'Onu Alma Beni Al' isimli 2019-2020 Sonbahar-Kış erkek koleksiyonuyla İstanbul Moda Haftası'nda bir defile gerçekleştirerek oldukça beğeni toplayan Erdemoğlu, uzun zamandır sektörde gerçekleştirdikleriyle Moda Ödülleri'nde 'En Moda Erkek Tasarımcısı' seçilmişti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Elçin Sangu bambaşka bir projeyle geri dönüyor!MAGAZİN
Elçin Sangu bambaşka bir projeyle geri dönüyor!
Çan'ın kurtuluşunun 97 yılında Simge konseriMAGAZİN
Çan'ın kurtuluşunun 97. yılında Simge konseri
Ajda Pekkan Denizli'yi salladıMAGAZİN
Ajda Pekkan Denizli'yi salladı
Nazilli'de süslü kadınlar bisiklet turu düzenlediMAGAZİN
Nazilli'de süslü kadınlar bisiklet turu düzenledi

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ceviz toplamak isterken canından oldu Samsun'da ceviz toplamak isterken canından olduSamsun ve ilçeleri hava durumu Samsun ve ilçeleri hava durumu24 Eylül Salı güncel fındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel fındık fiyatları ne kadar?Ahmet Demircan nerede Ahmet Demircan neredeSamsun'da öğrencilere bilgilendirme Samsun'da öğrencilere bilgilendirmeSamsun'da tır yola devrildi: 1 yaralı Samsun'da tır yola devrildi: 1 yaralıBir fikrim var başkanım Bir fikrim var başkanımKomiser yardımcılarına eş zamanlı operasyon! 5 gözaltı Komiser yardımcılarına eş zamanlı operasyon! 5 gözaltıSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı güncel altın fiyatları24 Eylül Salı dolar ve euro fiyatları ne kadar? 24 Eylül Salı dolar ve euro fiyatları ne kadar?
SIRADAKİ HABER