HaberlerSamsun BüyükşehirSamsun Büyükşehir Belediyesi onlarca babayı mağdur etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi onlarca babayı mağdur etti - Samsun Büyükşehir Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne iş yapan taşeron firmalarda çalışan işçiler müteahhitlerden paralarını alamadıkları gerekçesi ile belediye önünde toplandılar.

+
-
Samsun Büyükşehir Belediyesi onlarca babayı mağdur etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi ’ne iş yapan taşeron firmalarda çalışan park bahçe işçileri müteahhitlerden paralarını alamadıkları gerekçesi ile belediye önünde toplandılar.

Belediyenin müteahhitlere hak ediş ödemesi yapmaması nedeniyle maaşlarını alamadıklarını anlatan işçiler okulların açılması ile birlikte çocuklarının okul masrafları için acil paraya ihtiyaçları olduğunu söylediler.

Belediyenin 4 aydır taşeron firmalara hak ediş ödemediği ortaya çıktı.

HABER: AHMET ALTÜRK  Samsunlu komedyen taciz edildiSAMSUN HABER
Samsunlu komedyen taciz edildi
Atakum'a dumansız hava sahasıSAMSUN HABER
Atakum'a dumansız hava sahası
Alaçam'da Ahilik Haftası etkinliğiSAMSUN HABER
Alaçam'da Ahilik Haftası etkinliği
'Gaziler vurulunca değil, unutulunca ölür'SAMSUN HABER
'Gaziler vurulunca değil, unutulunca ölür'

EN ÇOK OKUNANLAR

Son Dakika!Samsun'da traktörün altında kalan yaşlı adam hayatını kaybetti Son Dakika!Samsun'da traktörün altında kalan yaşlı adam hayatını kaybettiSamsunspor taraftarından Mustafa Demire tepki Samsunspor taraftarından Mustafa Demire tepkiSamsun'da bu kediler müzik sesiyle yemeğe gidiyor Samsun'da bu kediler müzik sesiyle yemeğe gidiyorErkam Geri Dönüyor Erkam Geri Dönüyor19 Eylül Perşembe güncel fındık fiyatları ne kadar? 19 Eylül Perşembe güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsunlu asker feci şekilde can verdi Samsunlu asker feci şekilde can verdiSamsunspor, Fatsa İle Çarşamba Günü Oynayacak Samsunspor, Fatsa İle Çarşamba Günü OynayacakSamsun ve ilçeleri hava durumu Samsun ve ilçeleri hava durumuEce Sükan'dan cesur pozlar Ece Sükan'dan cesur pozlarSamsun'da araba kiralayan adamın hayatı karardı Samsun'da araba kiralayan adamın hayatı karardı
SIRADAKİ HABER