HaberlerOrduFatsa'da okul güvenliği toplantısı

Fatsa'da okul güvenliği toplantısı - Ordu Haberleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçirilmesini sağlamak amacıyla Ordu'nun Fatsa ilçesinde okul ve öğrenci güvenliği toplantısı yapıldı.

+
-
Fatsa'da okul güvenliği toplantısı

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Işıl Aralan, Jandarma Uzm. Çvş. Vedat Zengin ile okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve mahalle muhtarları katıldı.
2019-2020 eğitim-öğretim yılı için düzenlenen toplantıda, güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, öğrencilerin servisler ile güvenli bir şekilde taşınması için alınan önlemler, okul kantinleri ve okul çevresinde satış yapan marketlerde gıda ve benzeri denetimlerin yapılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanması, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocukların güvenli bir şekilde servislerle taşınması ve öğrencilerimizin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri konularının görüşüldü.
Toplantının son bölümünde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya toplantıya katılanların görüş, öneri ve dileklerini de dinledi.Fethiye'de trafik kazası: 2 yaralıGÜNDEM
Fethiye'de trafik kazası: 2 yaralı
TEM Otoyolunda trafik kazası: 4 yaralıGÜNDEM
TEM Otoyolunda trafik kazası: 4 yaralı
Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralıGÜNDEM
Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralı
Kırklareli'nde zincirleme kaza: 2'si ağır 3 yaralıGÜNDEM
Kırklareli'nde zincirleme kaza: 2'si ağır 3 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralı Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralıKırklareli'nde zincirleme kaza: 2'si ağır 3 yaralı Kırklareli'nde zincirleme kaza: 2'si ağır 3 yaralıAdana'da trafik kazası: 1 yaralı Adana'da trafik kazası: 1 yaralıFethiye'de trafik kazası: 2 yaralı Fethiye'de trafik kazası: 2 yaralıTEM Otoyolunda trafik kazası: 4 yaralı TEM Otoyolunda trafik kazası: 4 yaralıKuşadası Triatlonu sona erdi Kuşadası Triatlonu sona erdiHakkari'de 3 ayrı trafik kazası: 4 yaralı Hakkari'de 3 ayrı trafik kazası: 4 yaralı16 Eylül Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu 16 Eylül Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu
SIRADAKİ HABER