HaberlerİstanbulNG Afyon, Spor ve Motosiklet Festival'in sponsoru oldu

NG Afyon, Spor ve Motosiklet Festival'in sponsoru oldu - İstanbul Haberleri

NG Afyon, 6-8 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar'da yapılacak Spor ve Motosiklet Festivali'nin ana sponsoru oldu.

+
-
NG Afyon, Spor ve Motosiklet Festival'in sponsoru oldu

Afyonkarahisar'da bu yıl ikincisi organize edilecek festivalin ana sponsoru NG Afyon Hotels oldu. NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali'nin sponsorluğu için Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, desteklerinden dolayı NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz'a teşekkür etti.
Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, yaptığı açıklamada, 'NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali kapsamında sadece yarışlar değil, birçok etkinlikler yapılacak. Kamp alanından itibaren geniş bir etkinlik listemiz var. Çocuklarımız için motosiklet eğitiminin yanı sıra birçok çocuk etkinlikleri düzenleyeceğiz. Spor federasyonlarının etkinlikleri ve sponsorların ücretsiz aktiviteleri de festival kapsamında yer alacak. Fedon, Aleyna Tilki ve Murat Boz konserleri ziyaretçilerimizi bekliyor' dedi.Abdullah Avcı: '95 dakika eşit oynayamadık'SPOR
Abdullah Avcı: '95 dakika eşit oynayamadık'
Sumudica: 'Bugünkü maç 9-2 bitseydi normaldi'SPOR
Sumudica: 'Bugünkü maç 9-2 bitseydi normaldi'
Hikmet Karaman yerinde durmadıSPOR
Hikmet Karaman yerinde durmadı
Boluspor - Altay maçının ardındanSPOR
Boluspor - Altay maçının ardından

EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin 'dur' ihtarına uymayan driftçiler kaza yaptı: 2 ölü 1 yaralı Polisin 'dur' ihtarına uymayan driftçiler kaza yaptı: 2 ölü 1 yaralı15 Eylül Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu 15 Eylül Pazar Samsun ve ilçeleri hava durumu15 Eylül Pazar fındık fiyatlarında düşüş var mı? 15 Eylül Pazar fındık fiyatlarında düşüş var mı?
SIRADAKİ HABER