HaberlerOrduBir telefon minik Yasin'i mutlu etti

Bir telefon minik Yasin'i mutlu etti - Ordu Haberleri

Ordu'nun Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz dışarıya çıkamayan engelli minik Yasin'in yol isteğini bir günde yerine getirdi.

+
-
Bir telefon minik Yasin'i mutlu etti

İlçenin Boras Mahallesi'nde yaşayan 12 yaşındaki Yasin Çınkıl engelli aracıyla evine girip çıkmakta zorlanıyordu. Babasının yardımıyla telefon açarak evinin önüne yol isteyen minik Yasin için Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz duyarsız kalmadı.
Telefonuyla evinin önüne yol isteyen minik Yasin'in bu isteğine kayıtsız kalmayan Başkan Semiz, belediye ekiplerini alarak Boras Mahallesi'ndeki evine gitti. Burada Başkanı kapıda karşılayan Yasin şaşkınlığını gizleyemezken, Semiz ekiplerine talimat vererek bir günde yolun tamamlanmasını istedi.
Minik Yasin'in telefondaki isteğini yerine getiren Başkan Hüseyin Semiz, 'Telefonu açtığımda böyle bir isteğin olacağını da bilmiyordum. Yasin'in sadece evinden dışarı çıkması için yol istediğini duyar duymaz ekiplerime talimatı vererek Yasin'i evinde ziyaret ettim. Onun mutluluğu hiç bir hizmetle asla ölçülemez' dedi.
Evinin yolunun yapılmasından mutlu olduğunu ifade eden Yasin Çınkıl, 'Başkan Hüseyin amcamızı arayarak evimin önündeki yoldan geçemediğimi ve engelli olduğumu söyledim. Telefonda önce bir şaşırdı. Daha sonra hemen kendisi gelerek bana evimin önündeki yolun hemen olacağını söyledi. Ben de çok sevindim' diye konuştu.
Baba İbrahim Çınkıl ise, 'Ben böyle bir başkanımız olduğu için ilçem adına gurur duyuyorum. Bir günde telefonumuza cevap vererek çocuğumun yol isteğini hemen yerine getirdi. Evladımın mutlu olması benim için her şeyden daha önemli. Başkanımıza duyarlılığı için teşekkür ederim' şeklinde konuştu.Kent Konseyi seçimlerini Temel kazandıGÜNDEM
Kent Konseyi seçimlerini Temel kazandı
Değirmendere katliamı şehitleri 27 yılında anıldıGÜNDEM
Değirmendere katliamı şehitleri 27. yılında anıldı
Taekwondo Milli Takımı, Bulgaristan'da 31 madalya kazandıGÜNDEM
Taekwondo Milli Takımı, Bulgaristan'da 31 madalya kazandı
Kocasını sevgilisine bıçaklattı, cesedini yaktı, 13 yıl maaşını yediGÜNDEM
Kocasını sevgilisine bıçaklattı, cesedini yaktı, 13 yıl maaşını yedi

EN ÇOK OKUNANLAR

Athena Gökhan'dan Samsunspor Paylaşımı Athena Gökhan'dan Samsunspor Paylaşımı16 Eylül Pazartesi fındık fiyatlarında düşüş var mı? 16 Eylül Pazartesi fındık fiyatlarında düşüş var mı? Samsunluların restorasyon çilesi bitti Samsunluların restorasyon çilesi bittiSamsun'da Çeltik üretiminde yeni sistem Samsun'da Çeltik üretiminde yeni sistemFındık üreticileri bu haber size Fındık üreticileri bu haber size16 Eylül Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu 16 Eylül Pazartesi Samsun ve ilçeleri hava durumuSamsun'da altın fiyatları ne kadar? 15 Eylül Pazar güncel altın fiyatları Samsun'da altın fiyatları ne kadar? 15 Eylül Pazar güncel altın fiyatlarıUyuşturucu tacirlerinden komik sözler! ' Masumuz, Bizi camiden aldılar' Uyuşturucu tacirlerinden komik sözler! ' Masumuz, Bizi camiden aldılar'Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralı Pendik'te trafik kazası: 2 ölü 1 yaralıSamsun Namaz saatleri Samsun Namaz saatleri
SIRADAKİ HABER