HaberlerSamsunCemil Deveci: 'Hepimiz Samsun partisiyiz'

Cemil Deveci: 'Hepimiz Samsun partisiyiz' - Samsun Haberleri

Atakum'un sorunlarını Samsun Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çözeceklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, '31 Mart'tan sonra hepimiz Samsun partisi üyesiyiz' ifadesini kullandı.

+
-
Cemil Deveci: 'Hepimiz Samsun partisiyiz'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir  ile Atakum Belediye Başkanı  Av. Cemil Deveci , Atakum 'da görev yapan muhtarlarla bir toplantı gerçekleştirdi.

Sorunların çözümünü beraber sağlayacağız 

 Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 'Bu toplantılar, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'in öncülüğünde diğer ilçelerimizde yapıldı. Şimdi de sonuncu olarak Atakum'da yapılıyor. İki belediyenin beraber yapabileceği işlerin tamamını burada yapacağız. Muhtarlarımız burada kendi sorunlarını anlatacaklar, bizler de not alacağız ve çözümlerini konuşacağız. Kentin her yerindeki sorunların birlikte çözümünü sağlayacağız. Daha önce biz belediyemizde Muhtarlar Meclisi kurarak sorunları, talepleri tespit etmiştik. Muhtarlarımızın aktardığı sorunların planlamasını, bütçelemesini birlikte yapacağız ve önümüzdeki yıllar için sürdüreceğiz' şeklinde kunuştu.'Samsun partiliyiz' 

Samsun Haberleri nde oldukça fazla yer alan Başkan Deveci, 'Kentin geleceğine ilişkin sorunları en tasarruflu, verimli ve planlı bir şekilde yönetim modeli oluşacak. Benim de baştan bu yana savunduğum bir modeldi. Bu modeli yapıcı, dayanışma içinde, sorunu çözmeye odaklanmış biçimde sürdürebilirsek burada Samsun kazanır. Hep şunu diyorum. 31 Mart'tan sonra hepimiz 'Samsun Partisi' üyesiyiz. Bu birliktelikten başarı sağlayabilirsek, tüm siyasi kadrolar kendi aralarında zaten kazanır. Bu da ona yönelik, doğru ve etkili bir çalışma. Bu süreci başlattığı için Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e teşekkür ediyorum' dedi.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER