HaberlerSamsunBaşkan Özdemir: 'Bayram boyunca tüm birimlerimiz görevde'

Başkan Özdemir: 'Bayram boyunca tüm birimlerimiz görevde' - Samsun Haberleri

SAMSUN (İHA) – Samsun'un Havza ilçe Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Havza Belediyesi olarak Kurban Bayramında halkımızın rahatı için temizlik işleri müdürlüğümüz ve zabıtamız olmak üzere gerekli tüm birimlerimizin görevinin başında ve göreve hazır' dedi.

+
-
Başkan Özdemir: 'Bayram boyunca tüm birimlerimiz görevde'

Havza Belediyesince Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Havza Belediyence belediye binası önünde kurulan bayramlaşma çadırında gerçekleştirilen bayramlaşma programında konuşan Havza Belediye Başkanı Özdemir, bayramların birleştirici gücünün olduğuna vurgu yaparak, 'Bayramlar paylaşmanın ve yardımlaşmanın müstesna günü bu nedenle bayram birlik ve beraberliğe vesile oluyor. Havza Belediyesi olarak Kurban Bayramında halkımızın rahatı için temizlik işleri müdürlüğümüz ve zabıtamız olmak üzere gerekli tüm birimlerimizin görevinin başında ve göreve hazır. Sılay-ı Rahim yapan hemşerilerimizin sayesinde ilçemiz yoğun bir bayram yaşamakta' dedi.
Programa ayrıca, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri, şehir dışındaki hemşeri derneklerinin temsilcileri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER