HaberlerSamsun HaberleriÖzdemir: 'Halkımızın huzuru için her türlü tedbiri aldık'

Özdemir: 'Halkımızın huzuru için her türlü tedbiri aldık' - Samsun Haberleri

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Havza Belediyesi olarak bayram boyunca halkımızın huzuru için her türlü tedbiri aldık' dedi.

+
-
Özdemir: 'Halkımızın huzuru için her türlü tedbiri aldık'

Başkan Sebahattin Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe mezarlığında, yakınlarının kabirlerini ziyaret edenlerle bayramlaştı. Özdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla arife günü mezarlığı ziyaret etti. Mezarlıkta Havza Belediyesince düzenlenen program kapsamında Kur'an-ı Kerim okundu ve ardından dua edildi.
Özdemir, mezarlık ziyaretinde yakınlarının kabrine gelenlerle sohbet edip bayramlaştı.
Ziyaretinde açıklamalarda bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, belediye olarak bayram boyunca görevde olacaklarını belirterek, 'Havza Belediyesi olarak bayram boyunca halkımızın huzuru için her türlü tedbiri aldık. Zabıta ve temizlik işleri müdürlüğümüz bayram boyunca görevlerinin başında olacak. Bayramlar insanların birbirlerine yakınlaştığı günlerdir. Biz de her bayram olduğu gibi halkımız ile birlikteyiz. İlçemizde bayram coşkusu erken başladı. Cuma gününden bu yana şehir dışından pek çok hemşehrimiz memleketlerinde bayramlarını geçirmek için geldi. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı kutlu olsun' dedi.
Özdemir program sonunda şehtlikleri de ziyaret ederek şehitlere dua etti.
Bu arada, Havza Belediyesi ekiplerince mezarlıkta ziyaretçilere gül suyu ve çikolata ikram edildi.Çiçekçide kavgada 1 kişi silahla yaralandıSAMSUN HABER
Çiçekçide kavgada 1 kişi silahla yaralandı
Terme'de sele teslim oldu!SAMSUN HABER
Terme'de sele teslim oldu!
Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül: '1 ölü, 1 kayıp var'SAMSUN HABER
Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül: '1 ölü, 1 kayıp var'
Samsun'da kavgada yaralanan şahıs tekerlekli sandalye ile adliyeye sevk edildiSAMSUN HABER
Samsun'da kavgada yaralanan şahıs tekerlekli sandalye ile adliyeye sevk edildi

EN ÇOK OKUNANLAR

Emine Bulut'un son görüntüsü yürek dağladı Emine Bulut'un son görüntüsü yürek dağladıSon dakika! Samsun'da sel felaketi: 1 ölü Son dakika! Samsun'da sel felaketi: 1 ölü Cuma günü okunacak dualar ve esmalar Cuma günü okunacak dualar ve esmalar23 Ağustos Cuma Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu 23 Ağustos Cuma Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumuCinsel içerikli sitelere girmeden önce bir kere daha düşünün Cinsel içerikli sitelere girmeden önce bir kere daha düşününResimli güncel anlamlı Cuma mesajları 2019 Resimli güncel anlamlı Cuma mesajları 20192019-2020 sezonunun kuralları belli oldu 2019-2020 sezonunun kuralları belli oldu40 yıllık hayali gerçek oldu 40 yıllık hayali gerçek olduSamsun Valiliği'nde değişiklik Samsun Valiliği'nde değişiklikFındık bu gün ne kadar? 23 Ağustos Cuma fındık fiyatları Fındık bu gün ne kadar? 23 Ağustos Cuma fındık fiyatları
SIRADAKİ HABER
}