HaberlerManisa HaberleriSalihli'de muhtarlar talep etti, DSİ temizliyor

Salihli'de muhtarlar talep etti, DSİ temizliyor - Manisa Haberleri

Manisa'nın Salihli ilçesinin doğusunda bulunan Gümüşçayı Deresi muhtarların talebi doğrultusunda Devlet Su İşleri (DSİ) ekipleri tarafından temizlenmeye başlandı.

+
-
Salihli'de muhtarlar talep etti, DSİ temizliyor

Salihli'de Gümüşçayı Deresi'ne kıyısı olan Sarıpınar, Kurtuluş, Kırveli, Gümüş, Güneş, Yörük ve Hacıbektaşlı mahalle muhtarları, derenin temizlenmesi için DSİ Genel Müdürlüğüne dilekçe ile temizlenmesi talebinde bulundu. DSİ'de ağaçların kapladığı derenin taşkın riski taşıması nedeniyle temizleme kararı aldı. Salihli DSİ ekipleri de Gümüşçayı'nı 1 kepçe ve dozer ile temizleyeme başladı. Mahalle ile kıyısı bulunan yaklaşık 5 kilometrelik temizleme çalışmalarının ise bir ay devam edeceği öğrenildi. Salihli'nin Kurtuluş Mahalle Muhtarı Ayhan Gezdir, Sarıpınar Mahalle Muhtarı Öner Karabulut, Güneş Mahalle Muhtarı Bayram Ali Ergin, Hacıbektaşlı Mahalle Muhtarı Muammer Gürsoy, Kırveli Mahalle Muhtarı Ahmet Avşar, Yörük Mahalle Muhtarı Hamdi Aksoy ve Gümüş Mahalle Muhtarı Faruk Bayram, talepleri doğrultusunda Gümüşçayı Deresi'nin temizliğine başlayan Salihli DSİ ekiplerine teşekkür ettiler.



Doktora şiddeti kınadılarGÜNDEM
Doktora şiddeti kınadılar
Siyasiler ve halk doktoruna sahip çıktıGÜNDEM
Siyasiler ve halk doktoruna sahip çıktı
Tırın çarptığı adam feci şekilde can verdiGÜNDEM
Tırın çarptığı adam feci şekilde can verdi
Tokat'ta ev ve iş yerlerini su bastıGÜNDEM
Tokat'ta ev ve iş yerlerini su bastı

EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık bu gün ne kadar? 21 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları Fındık bu gün ne kadar? 21 Ağustos Çarşamba fındık fiyatlarıSamsun'da mekanları kurşunlayan bir kişi kayıplara karıştı Samsun'da mekanları kurşunlayan bir kişi kayıplara karıştıSamsun'da üretiliyor Türkiye'ye pazarlanıyor Samsun'da üretiliyor Türkiye'ye pazarlanıyorSamsunspor Pazarspor maçı canlı yayın Samsunspor Pazarspor maçı canlı yayınSamsun'da tüfekli gasp Samsun'da tüfekli gaspSamsunspor'da sponsor telaşı Samsunspor'da sponsor telaşıSamsun'da otomobil takla attı 4 kişi yaralandı Samsun'da otomobil takla attı 4 kişi yaralandıSamsunspor Pazarspor hazırlık karşılaşması canlı olarak Samsun son Haber'de Samsunspor Pazarspor hazırlık karşılaşması canlı olarak Samsun son Haber'deSamsun'da cezaevi firarisinden görüntülü şantaj Samsun'da cezaevi firarisinden görüntülü şantajKaradeniz'de feci kaza otomobil uçurumdan uçtu Karadeniz'de feci kaza otomobil uçurumdan uçtu
SIRADAKİ HABER
}