HaberlerManisa HaberleriTuğba Özay, Salihli'de butik açılışına katıldı

Tuğba Özay, Salihli'de butik açılışına katıldı - Manisa Haberleri

Ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Özay, Manisa'nın Salihli ilçesinde KOSGEB'den aldığı destekle hayallerine kavuşan kadın girişimci Sema Çelik'in butik açılışına katıldı.

+
-
Tuğba Özay, Salihli'de butik açılışına katıldı

Açılış öncesi butik önünde mini konser veren Tuğba Özay, butik açılışını gerçekleştirdikten sonra mağazayı gezip bol bol alışveriş yaptı.
Açılış sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Özay, 'Giyinmeyi çok seviyorum. Burada da rengarenk elbiseleri görünce, kendimi alışverişin içerisinde buldum' dedi.
Özay, 'Bu zamanda böylesi yatırımlar, herkesin çokta harcı değil. Ama birbirimizin yanında olup, birbirimize destek olacağız. Esnafı güçlendireceğiz. Kadınlarımız çalışıp üretiyor. Sema Çelik hanım da bunlardan birisidir. Demek ki neymiş, kadınlar olmadan hiçbir şey olmaz. Hayırlı olsun, bereketi bol olsun.' diye konuştu.
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel de KOSGEB desteği ile kendi işinin sahibi olan Sema Çelik'i tebrik ederek, 'Kadınlarımız kendine güvendikçe toplumumuz daha sağlam temeller üzerinde duracaktır.' dedi.Kaan ve Kıvılcım, bebekleri İlayda'yı kucaklarından indirmediMAGAZİN
Kaan ve Kıvılcım, bebekleri İlayda'yı kucaklarından indirmedi
Güven Bana programına damga vuran o soru!MAGAZİN
Güven Bana programına damga vuran o soru!
Man a man izleyicisinden tam not aldıMAGAZİN
Man a man izleyicisinden tam not aldı
Ebru Polat'tan olay yorum!MAGAZİN
Ebru Polat'tan olay yorum!

EN ÇOK OKUNANLAR

SIRADAKİ HABER
}