HaberlerKırşehir HaberleriŞehit Aileleri, KEA Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti

Şehit Aileleri, KEA Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti - Kırşehir Haberleri

Kırşehir'de şehit aileleri, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünün desteklediği 'Bayrakla Birleşen Şehitlerimiz' projesi kapsamında hastane ziyareti yaptı.

+
-
Şehit Aileleri, KEA Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan ziyarette, Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi; yeni doğan servisi ile hastanenin çeşitli alanlarında tedavi gören hastalar ziyaret edilerek çeşitli hediyeler sunuldu.
Şehit aileleri tarafından yapılan ziyarete Başhekim Yardımcısı Dr. Aslıhan Kılıç Torun, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Serap Atak eşlik ederken hastane başhekimliği de projeye verdiği destekle katkı sundu.
Proje kapsamında şehit aileleri ile toplumun kaynaşmasının asıl hedef olduğunu ifade eden Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, 'Kırşehir'de geliştirdiğimiz proje ile şehit ailelerinin toplumun bütün kesimleri ile entegre olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde insanlarımızın bizlere gösterdiği saygı ve şefkat duygusu da her şeye bedel oluyor.'dedi.Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla 86 öğrenci üniversiteyi kazandıGÜNDEM
Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla 86 öğrenci üniversiteyi kazandı
Muğla'da deniz ve kıyılar koruma altındaGÜNDEM
Muğla'da deniz ve kıyılar koruma altında
FİSKOBİRLİK'ten hem peşin hem de 25 kuruş fazla fiyatGÜNDEM
FİSKOBİRLİK'ten hem peşin hem de 25 kuruş fazla fiyat
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'tan Kazım Kurt'a ziyaretGÜNDEM
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'tan Kazım Kurt'a ziyaret

EN ÇOK OKUNANLAR

Emine Bulut'un son görüntüsü yürek dağladı Emine Bulut'un son görüntüsü yürek dağladıSon dakika! Samsun'da sel felaketi: 1 ölü Son dakika! Samsun'da sel felaketi: 1 ölü Cuma günü okunacak dualar ve esmalar Cuma günü okunacak dualar ve esmalar23 Ağustos Cuma Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumu 23 Ağustos Cuma Bugün Samsun ve ilçeleri hava durumuCinsel içerikli sitelere girmeden önce bir kere daha düşünün Cinsel içerikli sitelere girmeden önce bir kere daha düşününResimli güncel anlamlı Cuma mesajları 2019 Resimli güncel anlamlı Cuma mesajları 20192019-2020 sezonunun kuralları belli oldu 2019-2020 sezonunun kuralları belli oldu40 yıllık hayali gerçek oldu 40 yıllık hayali gerçek olduSamsun Valiliği'nde değişiklik Samsun Valiliği'nde değişiklikFındık bu gün ne kadar? 23 Ağustos Cuma fındık fiyatları Fındık bu gün ne kadar? 23 Ağustos Cuma fındık fiyatları
SIRADAKİ HABER
}