HaberlerHava Durumu25 Temmuz Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu

25 Temmuz Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu - Hava Durumu Haberleri

25 Temmuz Perşembe günü Samsun'da hava nasıl olacak? Samsun'da hava bugün güneşli mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
25 Temmuz Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu

Samsun’da hava durumu bugün Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'den alınan verilere gök gürültülü sağanak yağışlı. Hava sıcaklığı en düşük 22 olurken en yüksek 28 dereceyi görecek.

SAMSUNDA HAVA ÖĞLEN NASIL OLACAK 

Samsun Meteoroloji 10. Bölge müdürlüğünün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava gün boyu parçalı bulutlu olacak ve sıcaklığın öğleden sağanak yağışlı tamin ediliyor.

SAMSUNDA HAVA AKŞAM NASIL OLACAK 

Samsun'da akşam saatlerinde hava serinliğini koruyarak.

SAMSUN İLİ VE İLÇELERİNDE HAVA DURUMU 

19 Mayıs Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 21 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Alaçam Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı olup en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlıgözüküyor en düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık ise 24 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ayvacık Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Bafra Hava Durumu  verilerine göre ilçede gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 20 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Canik Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 21 en yüksek sıcaklık ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durumu  verilerine göre ilçede havagök gürültülü sağanak yağışlı en düşük sıcaklık 13 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu  verilerine göre ilçede havagök gürültülü sağanak yağışlı 14 en yüksek sıcaklık ise 25derce olacağı tahmin ediliyor.

Ladik Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık ise 23 derce olacağı tahmin ediliyor.

Salıpazarı Hava Durumu  verilerine göre ilçedegök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 20 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Tekkeköy Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Terme Hava Durumu  verilerine göre ilçedegök gürültülü sağanak yağışlı en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklık ise 29 derce olacağı tahmin ediliyor.

Yakakent Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER