SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerHava Durumu20 Temmuz Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu

20 Temmuz Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu - Hava Durumu Haberleri

20 Temmuz Cumartesi günü Samsun'da hava nasıl olacak? Samsun'da hava bugün güneşli mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
20 Temmuz Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu

Samsun’da hava durumu bugün Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'den alınan verilere parçalı bulutlu. Hava sıcaklığı en düşük 20 olurken en yüksek 27 dereceyi görecek.SAMSUNDA HAVA ÖĞLEN NASIL OLACAK 

Samsun Meteoroloji 10. Bölge müdürlüğünün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava gün boyu parçalı bulutlu olacak ve sıcaklığın öğleden parçalı bulutlu tamin ediliyor.SAMSUNDA HAVA AKŞAM NASIL OLACAK 

Samsun'da akşam saatlerinde hava serinliğini koruyarak yağmur ile devam edecek.

SAMSUN İLİ VE İLÇELERİNDE HAVA DURUMU 

19 Mayıs Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava çok bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 21 en yüksek sıcaklı ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Alaçam Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava çok bulutlu olup en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık ise 21 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ayvacık Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 25 derce olacağı tahmin ediliyor.

Bafra Hava Durumu  verilerine göre ilçede çok bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Canik Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 21 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 20 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava çok bulutlu en düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık ise 23 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava çok bulutlu 14 en yüksek sıcaklık ise 22 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ladik Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 10 en yüksek sıcaklık ise 25 derce olacağı tahmin ediliyor.

Salıpazarı Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 30 derce olacağı tahmin ediliyor.

Tekkeköy Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Terme Hava Durumu  verilerine göre ilçede gök gürültülü sağanak yağışlı bulutlu en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava çok bulutlu en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Yakakent Hava Durumu  verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER