SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerHava Durumu18 Temmuz Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu!

18 Temmuz Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu! - Hava Durumu Haberleri

18 Temmuz Perşembe günü Samsun'da hava nasıl olacak? Samsun'da hava bugün güneşli mı? Samsun'da ve İlçelerinde hava nasıl olacak? Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
18 Temmuz Perşembe Samsun ve ilçeleri hava durumu!

Samsun’da hava durumu bugün Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'den alınan verilere göre gök gürültülü sağanak yağışlı. Hava sıcaklığı en düşük 19 olurken en yüksek 26 dereceyi görecek.

SAMSUNDA HAVA ÖĞLEN NASIL OLACAK 

Samsun Meteoroloji 10. Bölge müdürlüğünün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava gün boyu parçalı bulutlu olacak ve sıcaklığın öğleden gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tamin ediliyor.

SAMSUNDA HAVA AKŞAM NASIL OLACAK 

Samsun'da akşam hava serinliğini koruyacak.

SAMSUN İLİ VE İLÇELERİNDE HAVA DURUMU 

19 Mayıs Hava Durumu  : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 17 en yüksek sıcaklı ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Alaçam Hava Durumu  : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Asarcık Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 12 en yüksek sıcaklık ise 24 derce olacağı tahmin ediliyor.

Ayvacık Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklık ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Bafra Hava Durumu : verilerine göre ilçede gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Canik Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Havza Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 11 en yüksek sıcaklık ise 26 derce olacağı tahmin ediliyor.

Kavak Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 12 en yüksek sıcaklık ise 25 derce olacağı tahmin ediliyor.
Ladik Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 10 en yüksek sıcaklık ise 25 derce olacağı tahmin ediliyor.

Salıpazarı Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 15 en yüksek sıcaklı ise 30 derce olacağı tahmin ediliyor.

Tekkeköy Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklı ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Terme Hava Durumu : verilerine göre ilçede gök gürültülü sağanak yağışlı bulutlu en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 28 derce olacağı tahmin ediliyor.

Vezirköprü Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava gök gürültülü sağanak yağışlı gözüküyor en düşük sıcaklık 14 en yüksek sıcaklık ise 31 derce olacağı tahmin ediliyor.

Yakakent Hava Durumu : verilerine göre ilçede hava parçalı bulutlu gözüküyor en düşük sıcaklık 16 en yüksek sıcaklık ise 27 derce olacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER