SON DAKİKA

Samsunlu polis memuru Atakan Arslan şehit oldu
<>
HaberlerOrduŞehit ateşi Ordu'ya düştü

Şehit ateşi Ordu'ya düştü - Ordu Haberleri

Hakkari'de geçtiğimiz günlerde teröristler tarafından yapılan saldırıda ağır yaralanan Uzman Çavuş Salih Altuntaş, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

+
-
Şehit ateşi Ordu'ya düştü

Hakkari'nin Şemdilli  ilçesinde Irak  sınırına yakın bir bölgede 9 Temmuz tarihinde teröristler tarafından uzak mesafeden açılan ateş sonucu ağır yaralanan Uzman Çavuş Salih Altuntaş,  tedavi gördüğü hastanede şehit  oldu. Uzman Çavuş Salih Altuntaş'ın  şehadet haberi Ordu'nun Aybastı  ilçesi Uzundere Mahallesi'ndeki  evinde yakınlarına askeri erkan tarafından verilirken, baba ocağı da Türk bayrakları ile donatıldı.

Sosyal medya paylaşımları yürekleri dağladı


Şehidin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ise yürekleri yaktı. Şehit Altuntaş'ın, 'Bazıları bizi üvey evlat gibi görse de vatan bizim öz anamız', 'Boş ver sağlam 4 arkadaş lazım herkese olduğu gibi bana da tabutumuzu taşımaya' şeklindeki paylaşımları yürekleri dağladı.


Piyade Uzman Onbaşı Hüseyin Mertoğlu  ve Hava Savunma Üsteğmen Emre Kargın'ın  şehit olduğu saldırıda Ordulu Uzman Çavuş Salih Altuntaş  da ağır yaralanmış, askeri uçakla Ankara'daki Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesine götürülerek tedavi altına alınmıştı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER