SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsun Hava Durumu11 TEMMUZ PERŞEMBE SAMSUN HAVA DURUMU

11 TEMMUZ PERŞEMBE SAMSUN HAVA DURUMU - Samsun Hava Durumu Haberleri

11 Temmuz Perşembe günü Samsun'da hava nasıl olacak? Samsun'da hava bugün yağışlı mı? Samsun'da ve büyük ilçelerinde Vezirköprü, Çarşamba, Salıpazarı, Ayvacık, Bafra hava durumu nasıl?

+
-
11 TEMMUZ PERŞEMBE SAMSUN HAVA DURUMU

 Samsun’da hava bugün parçalı bulutlu olacak.  Öğle saatlerinden itibarense aralıklı sağanak  ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.  Yağışların kuvveti ise gece saatlerinde aralıklarla kuvveti 32 dereceye çıkacak.

SAMSUNDA HAVA ÖĞLEN NASIL OLACAK 

Samsun Meteoroloji 10. Bölge müdürlüğünün yapmış olduğu hava durumu açıklamalarına göre bugün hava parçalı bulutlu, zamanla çok bulutlu şeklinde olacak.

SAMSUNDA HAVA AKŞAM NASIL OLACAK 

Havada ki nem ve bulutluluk oranı Samsun, Amasya ve Çorum çevrelerinin öğle saatlerinden itibaren, gelecek olan yağışlar ise gece saatlerinden itibaren ise Ordu ve Samsun çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

DİKKAT! YAĞIŞLAR SAMSUN’DA KUVVETLİ OLACAK 

Yağışların öğle saatlerinden sonra Kastamonu, Sinop çevrelerinde, gece saatlerinde Ordu ve Samsun çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden oluşabilecek olumsuzluklar Su baskını, ani sel, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgâr’a karşı tedbirli olmaları söylendi.

 SAMSUN İLİ VE İLÇELERİNDE HAVA DURUMU 

Samsun Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32 derece olacak.

19 Mayıs Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 31 derece olacak.

 Alaçam Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 33 derece olacak.

 Asarcık Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 30  derece olacak.

 Ayvacık Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 34 derece  olacak.

 Bafra Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32 derece olacak.

 Canik Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32 derece  olacak.

 Çarşamba Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 33 derece   olacak.

 Havza Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32 derece  olacak.

 Kavak Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32  derece olacak.

 Ladik Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 29 derece olacak.

 Salıpazarı Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 35 derece  olacak.

 Tekkeköy Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 33  derece olacak.

 Terme Hava Durumu: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 32 derece olacak.

 Vezirköprü Hava Durumu : Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 33 derece olacak.

 Yakakent Hava Durumu: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 30 derece olacak.

 Lâdik Kayak Merkezi Hava Durumu: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar gece saatlerinde yer yer kuvveti 24 derece olacak.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER