HaberlerElazığ HaberleriPalu'da 'Sportif Enleri' töreni

Palu'da 'Sportif Enleri' töreni - Elazığ Haberleri

Elazığ'ın Palu ilçesinde 2018-2019 eğitim döneminde ülke genelinde çeşitli spor dallarında dereceye giren öğrenciler için tören düzenlendi.

+
-
Palu'da 'Sportif Enleri' töreni

Halk Eğitim Konferans Salonunda düzenlenen törene ilçe Kaymakamı Mustafa Demir, Gençlik ve Spor il Müdürü Suphi Döner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri Alakaş, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Faruk Saylan, öğretmenler ile öğrenciler katıldı.Törende konuşan Gülle Atma Yarışması Türkiye Şampiyonasında 9. olan Palu Orta Okulu 7. Sınıf öğrencisi Eyyüp Çiftçioğlu,hedefinin önümüzdeki yıl ilk 3 içerisine girmek olduğunu aktardı.
Gençlik ve Spor il Müdürü Suphi Döner ise,'Gençlik, bütün ülkelerin geleceğidir. Siz gençlerin yetişme biçiminiz de aynı şekilde bizim ülkemizin de geleceğini oluşturuyor. Gençler sadece akademik olarak derslerimize çalışmıyoruz, bunun yanında sportif bedensel birçok aktivitede yer alıyoruz. Bugünde bunların semeresinin alındığı günün finalindeyiz. Ben özellikle başından bu güne kadar kaymakamımızın şahsında ilçede emeği geçen görünen ve görünmeyen bütün kahramanlara şükranlarımı sunuyorum'dedi.
Sportif faaliyetlerde başarılı olan öğrencilere teşekkür eden İlçe Kaymakamı Mustafa Demir ise,'Sadece akademik başarı bir şey ifade etmeyebilir. Bizler iki kanatlı olmak zorundayız. Hem sportif anlamda, hem kültürel anlamda hem de akademik anlamda iki taraflı büyümemiz lazım. Bu seneki başarılar genelde bölge başarıları. İnşallah önümüzdeki sene bu başarılar Türkiye çapında olur. Benim buna inancım tam. Sizlerden daha fazla, ben sizlere inanıyorum'ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından ilçede öğrenim görüp çeşitli spor dallarında il, bölge ve ülke genelinde derece yapan öğrencilere hediyeler verildi.Teknik Direktör Hasan Sermet: 'Ben de, Muğla da başarıya açız'SPOR
Teknik Direktör Hasan Sermet: 'Ben de, Muğla da başarıya açız'
Başkan Kadir Dağlı: 'Küme düşme riski ortadan kalktı'SPOR
Başkan Kadir Dağlı: 'Küme düşme riski ortadan kalktı'
Melikgazi Beledipespor'un rakipleri belli olduSPOR
Melikgazi Beledipespor'un rakipleri belli oldu
Başpehlivanlar Balaban ve Gürbüz'ün hedefi finalde karşılaşmakSPOR
Başpehlivanlar Balaban ve Gürbüz'ün hedefi finalde karşılaşmak

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun haber- Ecrin Kurnaz olayı ne oldu? Ecrin kurnazı kim öldürdü? Samsun haber- Ecrin Kurnaz olayı ne oldu? Ecrin kurnazı kim öldürdü?Samsun son dakika- Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun için onay verdi Samsun son dakika- Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun için onay verdiSamsunspor'da ilk Resmi imza Samsunspor'da ilk Resmi imzaOndokuz Mayıs Üniversitesi'ne yeni bölüm müjdesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ne yeni bölüm müjdesiSerenay Sarıkaya hayal kırıklığına uğrattı Serenay Sarıkaya hayal kırıklığına uğrattıSamsun haber- LGS sonuçları açıklandı, işte Samsun'da gidilebilecek liseler Samsun haber- LGS sonuçları açıklandı, işte Samsun'da gidilebilecek liselerTrafik kazasında Biri uzman çavuş 2 kişi hayatını kaybetti Trafik kazasında Biri uzman çavuş 2 kişi hayatını kaybettiSamsunlu çiftçinin büyük başarısı Samsunlu çiftçinin büyük başarısıSamsun'da Suriyeliler bunu da yaptı Samsun'da Suriyeliler bunu da yaptıKütahya'da trafik kazası: 2 ölü, 3 yaralı Kütahya'da trafik kazası: 2 ölü, 3 yaralı
SIRADAKİ HABER
}