HaberlerSamsunSamsunlu babanın yaptıkları insanlığı utandırdı

Samsunlu babanın yaptıkları insanlığı utandırdı - Samsun Haberleri

Samsunlu demeye utandığımız 11 yaşındaki öz kızına nitelikli cinsel istismarda bulunan mahlukat hakim karşısına çıktı.

+
-
Samsunlu babanın yaptıkları insanlığı utandırdı

Samsun lu baba demeye dillerin varmadığı yaratık yıllarca öz kızına tecavüz etti. 36 yaşındaki zanlının kızı anlattıklarıyla yürekleri dağladı.

Mahkemede pedagog eşliğinde ifade veren 11 yaşındaki mağdur A.B.’nin öz babasının kendisine karşı işlediği cinsel istismar ı anlatırken dinleyenler insanlığından utandılar.

ÖZ KIZINA ANNENİ ÖLDÜRÜRÜM BANA KALIRSIN TEHDİDİ 

Annesinin uykusu ağır olduğu için babası İ.D.B.’nin sürekli yanına yattığını anlatan mağdur A.B., ifadesinde şunları söyledi: “2018 yılı Kurban Bayramı sonrası bunları yapmaya başladı. 15-20 defa sürtünerek, 30-40 defa nitelikli cinsel saldırı  yaptı. Bir gün uyurken yanıma geldi, eli kalçamdaydı, dirsek attım, uzaklaştırmaya çalıştım. İnternetten çocuk istismarı videoları  ve H.P. isimli kadın ile olan videoları izletiyordu. Odadaki süs eşyalarını da annemin kamera koyacağını düşünerek ters çevirirdi. Babam, ‘bunları sadece karı kocalar yapar, şimdi sadece sana ben yapıyorum, evlenince kocan yapacak’ derdi. Olaydan 3 ay sonra anneme sadece kalçama dokunduğunu anlattım. Annem ağlamıştı, babama sordu. O da uykusunun ağır olduğunu, annem zannettiğini söylemişti. Yalnız kalınca bana ‘sana çok kırıldım’ demişti. Daha önceleri tehdit ettiği için şikayet edemedim. ‘Anneni öldürürüm bana kalırsın, daha çok yaparım’ diyordu. Bir gün bana ve o H.B. isimli kadına birkaç kez hap vermişti ama ben içmedim.”

ANLATILAMAYACAK DERECEDE UTANÇ VERİCİ OLAYLAR VAR 

Şikayetçi anne H.B. ise “Kızımın dilinde, ağzında mantar hastalığı çıktı, sürekli enfeksiyon kapıyordu. Doktora gittik, kızım da anlatınca babasının birçok kez pislikleri yaptığı için olmuş. Kızıma ağrın geçer diye haplar veriyormuş. Kızım kilitli poşetler şeklinde haplar görmüş. Şikayetçiyim” diyerek ağlamaya başladı. Mağdur kızın avukatı Ali Fidan ise “Söyleyemediğimiz, konuşamadığımız utandığımız olaylar var, sanığın en üst sınırdan cezalandırılmasını talep ediyoruz” dedi.

Mahkemede ayrıca sanığın telefonunda başka bir kadınla olan cinsel içerikli videolar ının da olduğu ortaya çıktı.

Mahkeme heyeti sanığın dinlenilmesinin istediği tanıklar olduğu için süre istemesi üzerine duruşmayı Haziran ayına erteleyerek, sanık İ.D.B.’nin tutukluluk halinin devamına karar verdi.

HABER: AHMET ALTÜRKSIRADAKİ HABER