SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsun Bayram tatili ne zaman, Bayram tatili kaç gün? Bayram namazı Saat kaçta?

Bayram tatili ne zaman, Bayram tatili kaç gün? Bayram namazı Saat kaçta? - Samsun Haberleri

Samsun'da Memura bayram tatili kaç gün? Hangi gün başlayıp hangi gün bitiyor? Samsun da bayram namazı Saat kaçta? 2019 Ramazan Bayramı hakkında tüm Bilmedikleriniz bu haberimizin detaylarında.

+
-
 Bayram tatili ne zaman, Bayram tatili kaç gün? Bayram namazı Saat kaçta?

11 Ayın Sultanı Rahmet ve Bereket Ayı Olan Ramazan Ayının sonlarına gelmeye başladık. Ramazan Ayının bitimi ile Müslüman alemini bekleyen Ramazan Bayramı yer almakta.

Ramazan Bayram ı Yaklaşması ile Birlikte vatandaşların aklına gelen soruların başında Bayram tatili kaç gün olacak? Samsun'da yaşayan Memurlar için Bayram Tatili kaç gün olacak işte 2019 Ramazan Bayramı Tatil günleri  ve önemli ayrıntılar.

2019 RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN? 

2019 Ramazan Bayramına Müslüman alemi ve Samsunlular 04 Haziran Salı Günü iştirak edecek.

2019 RAMAZAN BAYRAMI KAÇ GÜN 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kamu kurum ve kuruluşlarında tüm çalışanların Ramazan Bayramı dolayısıyla 3 Haziran Pazartesi yarım gün, 7 Haziran Cuma tam gün idari izinli sayılmalarının uygun görüldüğü bildirildi. Hafta sonu izinleri de birleştirildiğinde, Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olacağı kesinleşti.

SAMSUN'DA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA? 

Peki yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde merak edilenlerden bir tanesi de bayram namazlarının kaçta kılınacağı?  Samsun'da bayram namazı saat 05.43'de  kılınacak

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER