SON DAKİKA

Samsun'da o ilçe şokta
<>
HaberlerSamsun HaberleriAVM ziyaretçilerini mutlu eden kampanya

AVM ziyaretçilerini mutlu eden kampanya - Samsun Haberleri

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin (AVM) bir banka iş birliği ile Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılına özel düzenlediği kampanyası yoğun ilgi gördü.

+
-
AVM ziyaretçilerini mutlu eden kampanya

Sadece Axess kart sahiplerine özel gerçekleştirilen kampanya, ulusal ve uluslararası seçkin marka karmasına sahip Orta Karadeniz'in en büyük alışveriş merkezinde alışveriş yapma avantajını katladı.
Karta özel 1-20 Mayıs 2019 tarihleri arasında Samsun Piazza AVM'de kampanyaya dahil üye iş yerlerinden yapılan toplam 500 TL alışverişe 55 TL chip-para hediye ediliyor. Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil'den 'Hemen Katıl' butonunu tıklamak veya 'SAMSUNPIAZZA' yazıp 4566'ya SMS göndermek yeterli oluyor.
Kazanılan chip-para, AVM'deki mağazalar ya da restoranlarda üye iş yerlerinde 31 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanılabilecek.
Piazza'nın avantajları katladığı kampanya, Ramazan ve Bayram alışverişine çıkan AVM ziyaretçilerini mutlu ediyor.Samsun'da o ilçenin logosu değiştiSAMSUN HABER
Samsun'da o ilçenin logosu değişti
Samsun'da suya zam gündemdeSAMSUN HABER
Samsun'da suya zam gündemde
Samsun son dakika Samsun'da uyuşturcu operasyonuSAMSUN HABER
Samsun son dakika Samsun'da uyuşturcu operasyonu
Samsun'da 24 bin ton atık artık yakıt oluyorSAMSUN HABER
Samsun'da 24 bin ton atık artık yakıt oluyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Toyota Corolla'nın seri üretimi bu yılın ilk aylarında başladı Toyota Corolla'nın seri üretimi bu yılın ilk aylarında başladı
SIRADAKİ HABER
}