SON DAKİKA

Samsun'da bankada çalışan onlarca kişi karantinaya alındı
<>
HaberlerSAMSUN HABERBaşkan Cemil Deveci'den Atakumlulara çağrı var

Başkan Cemil Deveci'den Atakumlulara çağrı var

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılının Atakum'da coşkuyla kutlanacağını belirterek vatandaşlara da 'bayrak' çağrısında bulundu.

+
-
Başkan Cemil Deveci'den Atakumlulara çağrı var

Atakum  Belediye Başkanı  Cemil Deveci , Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının  Samsun 'a çıkışının 100. yılının tüm Türkiye'de olduğu gibi Atakum'da da coşkuyla kutlanacağını söyledi. Deveci, bu önemli günde vatandaşların evlerinin balkonuna, iş yerlerinin camlarına Türk bayrağı asarak, Atakum'u kırmızı beyaz donatmaları ve 100. yıl coşkusuna ortak olmaları çağrısında bulundu.

 HAYDİ ATAKUM! 

Atakum Belediyesi ekiplerinin kentin önemli noklarında bayrak asma çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Deveci, "Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkarak ulusumuzun kaderini değiştirdiği bu tarihi günün 100. yıldönümü tüm Türkiye'de olduğu gibi Atakumumuzda da coşkuyla kutlanacak. Vatandaşlarımızın bu coşkuya ortak olmaları ve Atakum'u bayraklarımızla adeta gelincik tarlasına çevirmek için destek bekliyorum. Haydi Atakum! Evimizin balkonunu, iş yerimizin camını, apartmanımızı, her yeri bayraklarımızla donatarak 100. yılın coşkusunu Atakum'dan tüm Türkiye'ye gösterelim. Tüm vatandaşlarımızı bu kampanyada görmekten mutluluk duyacağım" diye konuştu.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER