SON DAKİKA

Ertuğrul Sağlam'dan korona açıklaması
<>
HaberlerEskişehirKral Midas'ın Hazinesi'ni izleyenler Eskişehirspor'a da destek olacak

Kral Midas'ın Hazinesi'ni izleyenler Eskişehirspor'a da destek olacak - Eskişehir Haberleri

Çekimleri Eskişehir ve ilçelerinde gerçekleştirilen 'Kral Midas'ın Hazinesi' adlı komedi filmi vizyon için gün sayıyor. 31 Mayıs'ta tüm sinemalarda gösterime girecek olan filmin Eskişehirli yapımcıları Murat Şahin ve Mesut Çetin, Eskişehirspor'la anlamlı bir işbirliğine imza attı.

+
-
Kral Midas'ın Hazinesi'ni izleyenler Eskişehirspor'a da destek olacak
Kral Midas'ın Hazinesi'ni izleyenler Eskişehirspor'a da destek olacak

Filmin yapım şirketi Cinemedya, gişe gelirlerinden kulübe pay aktaracak. Eskişehirspor da bir Eskişehir projesi olan 'Kral Midas'ın Hazinesi'nin tanıtımına destek verecek. Düzenlenen basın lansmanıyla kamuoyuna duyurulan bu işbirliği için filmin başrol oyuncuları ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Yaşar Alptekin ve Mehmet Ali Tuncer'e Eskişehirspor Sportif Direktörü Ayhan Taşçı ve kulübün tecrübeli oyuncularından Kıvanç Karakaş tarafından kırmızı siyah formalar hediye edildi. Filmin Youtube'da yayınlanan fragmanında Eskişehirspor ile taraftarları arasındaki gönül bağına yapılan gönderme de davetliler tarafından ilgiyle izlendi.
Kulüp adına açıklama yapan Taşçı, bu anlamlı işbirliğinden dolayı memnun olduklarını söyledi. Yılın iddialı komedi projeleri arasında gösterilen film, üç kafadarın bir tesadüf sonucu Kral Midas'ın hazinesinin haritasını ele geçirmeleriyle başlıyor ve sürprizlerle devam ediyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER