SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerGÜNDEMErdoğan:'' Sizler temizleyeceksiniz''

Erdoğan:'' Sizler temizleyeceksiniz''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kara Harp Okulu'nda Milli Savunma Üniversitesi öğrencileriyle iftarda bir araya geldi.

+
-
Erdoğan:'' Sizler temizleyeceksiniz''
Erdoğan:'' Sizler temizleyeceksiniz''

Kahraman Türk ordusunun dün olduğu gibi bugün de istiklal ve istikbalin teminatı olmaya devam ettiğini kaydeden Erdoğan, “Ülkemizi terör örgütlerini kullanarak kuşatmaya, karada, denizde ve havada haklarımızı kullanmamızı engellemeye çalışanlar karşısında en büyük gücümüz yine kahraman ordumuzdur.''dedi.

'SİZLER TEMİZLEYECEKSİNİZ' 

Cumhurbaşkanı Erdoğan  konuşmasında, ''Son 35 yıldır terör örgütlerine dağları yine siz dar ettiniz. Suriye'deki Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında, İdlib'de, Irak'ın kuzeyinde dünyayı kendine hayran bırakan zaferlere sizler imza attınız. Şimdi de inşallah en yakın zamanda Mümbiç'i ve Fırat'ın doğusunu terör örgütlerinden sizler temizleyeceksiniz.

Bölücü terör örgütünün başına Kandil'i de, Sincar'ı da sizler yıkacaksınız. Doğu Akdeniz ve Ege'deki haklarımıza giderek artan tecavüz teşebbüslerini sizler durduracaksınız.

Sınırlarımızın her karışışında ve sınır ötesinde ülkemize yönelen her tehdidi çelik gibi sinenizde sizler karşılamaya devam edeceksiniz. Çünkü siz bu milletin tunç yüreği, çelik yumruğu, karanlığı delen gözü, geleceği kucaklayan kollarısınız. Siz kahramanlığın atıldıktan sonra bir daha dönmemek olduğuna iman etmiş, ‘ölürsem şehit kalırsam gazi olurum' inancı ile yola çıkmış Türk askerisiniz” dedi. 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER