SON DAKİKA

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralı
<>
HaberlerSamsunYılmaz, 'Ramazan bereket ayıdır'

Yılmaz, 'Ramazan bereket ayıdır' - Samsun Haberleri

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilk teravih namazını Fevzi Çakmak Mahallesi'nde kıldı.

+
-
Yılmaz, 'Ramazan bereket ayıdır'
Yılmaz, 'Ramazan bereket ayıdır'

Müslümanlar için büyük öneme sahip üç aylardan Ramazan'ın ilk teravih namazı için camilere gelen vatandaşlar, bereket ayının coşkusunu yaşadı.  Samsun 'da camiler ilk teravih namazı ile dolarken namaz kılınıp, dualar edildi.


AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili  Yusuf Ziya Yılmaz 'da ilk teravih namazını Fevzi Çakmak Mahallesi'nde kıldı. Fevzi Çakmak Cami'nde vatandaşlarla selamlaşan Yılmaz, namaz sonrasında cemaatle sohbet etti, birlikte çay içti.


RAHMET, BEREKET VE MAĞFİRET HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN 

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine hayırlı olması temennisinde bulunan Yılmaz, " Mübarek Ramazan ayında rahmet, bereket ve mağfiret hepimizin üzerine olsun. Güzelliğin, birliğin ve beraberliğin içerisinde olduğu Ramazan-ı Şerif'in mübarek olmasını diliyorum. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin. Ramazan bereket ayıdır. Halkımızın güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan geçirmelerini diliyorum. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuştursun." dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER