SON DAKİKA

Gül'den saldırıya sert tepki!
<>
HaberlerDiyarbakır HaberleriTorbalı Ticaret Odası'ndan DTSO'ya ziyaret

Torbalı Ticaret Odası'ndan DTSO'ya ziyaret - Diyarbakır Haberleri

İzmir'in Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Şanlıurfa, Mardin gezilerinden sonra Diyarbakır'ı ziyaret ederek tarihi, turistik yerlerini gezdi. Gezi kapsamında DTSO'yu ziyaret eden heyet oda yöneticileri ile bir araya geldi.

+
-
Torbalı Ticaret Odası'ndan DTSO'ya ziyaret

Torbalı Ticaret Odası yönetimi, Diyarbakır'da TSO yönetimini ziyaret etti. DTSO'da gerçekleştirilen toplantıda konuşan DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, odalar arasında sağlanacak iş birlikleri ve karşılıklı ziyaretlerin toplumsal barışa sağlayacağı katkıya değindi. Kaya, ekonomik birlikteliğin ve işbirliğinin, ticarette sağlanan ilişkilerin siyasal sorunların çözümüne de katkı sunacağına inandıklarını aktardı. Torbalı Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun ise Torbalı ilçesinin ekonomik potansiyeli hakkında bilgi vererek, bölgedeki illeri tanımak ve iş birliklerini geliştirmek için bu geziyi organize ettiklerini söyledi. Olgun, DTSO Başkanı Kaya'nın ekonomik iş birliklerinin toplumsal barış ve siyasete yapacağı katkılar ile ilgili değerlendirmesine katıldığını belirterek ve dünyada gelişmiş ülkelerdeki örneklere değindi.
Toplantıda Diyarbakır'ın yatırım fırsatları ve turizm potansiyeli hakkında bilgiler paylaşıldı. Daha sonra DTSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane ve Torbalı Ticaret Odası Meclis Başkanı Erkan Aksoy karşılıklı iş birliği ile ilgili değerlendirmeler de bulundu.
Mobilya başta olmak üzere farklı sektörlerde ve fuar çalışmalarında işbirliğinin sağlanması konusunda görüş birliğine varıldı.Eskişehir-Bulgaristan arasında ekonomi köprüleri kuruluyorEKONOMİ
Eskişehir-Bulgaristan arasında ekonomi köprüleri kuruluyor
Özer Matlı: 'Gün bir olma günü'EKONOMİ
Özer Matlı: 'Gün bir olma günü'
Karadeniz'e yağan kar fındık üreticisini korkuttuEKONOMİ
Karadeniz'e yağan kar fındık üreticisini korkuttu
Ev ekonomisine kadın eliEKONOMİ
Ev ekonomisine kadın eli

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm! Samsun'da korkunç ölüm!Samsun bir evladını daha kazaya kurban verdi! Samsun bir evladını daha kazaya kurban verdi!Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı! Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı!3. Kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti! 3. Kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti!ABD'de 'Türkiye' alarmı! ABD'de 'Türkiye' alarmı!Saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama! Saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama!Bahçeli resti çekti! Bahçeli resti çekti!CHP'den istifa çağrısı! CHP'den istifa çağrısı!Denize atlayan üniversiteli genç kızı, polis kurtardı Denize atlayan üniversiteli genç kızı, polis kurtardı21 Nisan Samsun hava durumu 21 Nisan Samsun hava durumu

SIRADAKİ HABER
}