SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu'na saldırıda 5 gözaltı
<>
HaberlerSamsun'da soğuk havalar ne kadar sürecek?

Samsun'da soğuk havalar ne kadar sürecek?

Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası sıcaklıkların azalmasına neden oluyor. Peki soğuk havalar Samsun'da ne kadar sürecek?

+
-
Samsun'da soğuk havalar ne kadar sürecek?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü nden yapılan duyuruda, 15 Nisan Pazartesi günü Balkanlar üzerinden gelen serin havayla hava sıcaklıkları azaltıyor.  Peki soğuk havalar Samsun'da ne kadar sürecek? 

Meteorolojiden alınan bilgilere göre kuzeybatı kesimlerden başlayarak ülkenin büyük bir bölümünde hissedilir derecede sıcaklıkların azalacağı kaydedildi.

SAMSUN'DA HAVALAR 1 HAFTA DAHA SERİN OLACAK 

Samsun'da da serin havalar etkisini gösterirken mevsim normalleri altında seyreden sıcaklıkların yaklaşık 1 hafta daha süreceği belirtildi.

SICAKLIKLAR MEVSİM NORMALLERİ ALTINDA 

Açıklamada, hafta boyunca mevsim normalleri altında seyretmesi beklenen hava sıcaklıkları nedeniyle oluşabilecek zirai don, yüksek kesimlerde görülebilecek kar yağışlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunuldu.Zirai dona karşı naylonlu önlemGÜNDEM
Zirai dona karşı naylonlu önlem
Yavru kurtlar Çanakkale'ye uğurlandıGÜNDEM
Yavru kurtlar Çanakkale'ye uğurlandı
Memleketlerini unutmasınlar diye gezi düzenleniyorGÜNDEM
Memleketlerini unutmasınlar diye gezi düzenleniyor
Uludağ'da kar kalınlığı 39 santimetreye ulaştıGÜNDEM
Uludağ'da kar kalınlığı 39 santimetreye ulaştı

EN ÇOK OKUNANLAR

Asker uğurlamasında kavga çıktı Asker uğurlamasında kavga çıktı22 Nisan Samsun hava durumu 22 Nisan Samsun hava durumuHavalimanında bomba bulundu Havalimanında bomba bulunduOnlar artık koruma altında Onlar artık koruma altında3 kent için kuvvetli yağış uyarısı 3 kent için kuvvetli yağış uyarısıKılıçdaroğlu'na saldırıda 5 gözaltı Kılıçdaroğlu'na saldırıda 5 gözaltıKaraaslan'dan 23 Nisan Mesajı Karaaslan'dan 23 Nisan MesajıSamsunlu polis hayatını kaybetti Samsunlu polis hayatını kaybettiAmatörde haftanın sonuçları Amatörde haftanın sonuçlarıDolar Güne Nasıl Başladı? Dolar Güne Nasıl Başladı?

SIRADAKİ HABER
}