SON DAKİKA

Milli Eğitim Bakanı Samsun'a yazı gönderdi
<>
HaberlerSamsunÖlümden önce son kaçış

Ölümden önce son kaçış - Samsun Haberleri

Samsun'da bir kişi giysisindeki etiketini kesme bahanesiyle bıçak istediği şahsı, aldığı bıçakla öldürdü. Hayatını kaybeden kişinin bıçaklandıktan sonra saldırgan şahıstan kaçtığı an ise güvenlik kamerasına yansıdı.

+
-
Ölümden önce son kaçış
Ölümden önce son kaçış

Olay, Samsun 'da  İlkadım ilçesi Kale Mahallesi  Yabancılar Pazarı  yanında 2 gün önce meydana geldi.

Yabancılar Pazarı'nda telefon dükkanı olan K.A dükkanının dışarısında dururken bir süre sonra yanına Y.Ş geldi. Şeker, montundaki etiketi kesmek için A.'dan bıçak istedi. Bıçağı alan Ş., etiketi kestikten sonra A.'nın göğüs bölgesine bıçakla vurmaya başladı. Yaralı şahıs çevredeki esnafın ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince  Gazi Devlet Hastanesi ne kaldırıldı. Tedaviye alınan A., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kısa sürede yakalanarak tutuklandı 
Olay yerinden kaçan Y.Şise kısa sürede Cinayet Büro ekiplerince yakalandı. Şeker, polisteki sorgusunun tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak  Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi ne gönderildi.

Bıçaklanan şahsın kaçışı güvenlik kamerasına yansıdı 
Öte yandan, bıçakla öldürülen A., bıçaklandıktan sonra kanlar içinde şahıstan kaçmaya başladı. Bir süre sonra dükkanının önüne gelen A. burada yere yığıldı. A'nın bıçaklandıktan sonraki kaçışı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER