SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunDeveci 'Beka değil mutfak meselesi'

Deveci 'Beka değil mutfak meselesi' - Samsun Haberleri

CHP Atakum seçim Koordinasyon merkezi açılışı yapıldı. Açılışa CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Atakum eski belediye başkanlarından Metin Burma aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

+
-
Deveci 'Beka değil mutfak meselesi'

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum seçim Koordinasyon merkezi açılışı yapıldı. Açılışa CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Atakum eski belediye başkanlarından Metin Burma aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, iktidarın seçimlere beka meselesi olarak bakarak işi sulandırdıklarını söyledi. Hamzaçebi, “ Türkiye’de 2002 yılından bugüne kadar 62 milyar dolarlık özelleştirme yaptı. Türkiye’nin tüm değerlerini sattı. Sonrasında geldiğimiz nokta soğan ve domates kuyrukları. Varlık kuyrukları imiş. Siz hiç bu kuyruklarda iş adamlarını ve zenginleri gördünüz mü ?. Türkiye’de beka sorunu yok. Mutfakta yangın var o sorun da iktidara ait belediyeleri götürecek” dedi.

Atakum eski belediye başkanı Metin Burma ise büyük bir coşku ile sahneye çıktı. Bazı kırgınlıkları olsa bile bu seçim döneminde kimseye kırılma gibi bir lüksü olmadığını belirten Burma, “ Ben Atakum’u bir büyük köy iken aldım. Çok çalıştık. Göreve geldiğimizde 4 masa 16 sandalye ve binası olmayan bir belediye vardı. Nerelerden nerelere geldik. Cumhuriyet’in değerlerine sahip çıkan şeffaf bir belediye idik. Son 5 yılda çok kötü yönetildi. Artık Atakum’un CHP’li kadrolarca yönetilmesi gerekir. Hep beraber Cemil Deveci’nin etrafında olmamız gerekir” diye konuştu.

 

Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Atakum’un yeniden CHP’li kadrolarca yönetileceğini söyledi. Deveci, “ Ben hesap soracağınız bir belediye vaat ediyorum. Her kuruşunuzun hesabını bana soracaksınız. Benim bu ilçede iş yapan kardeşim yok. Kayınbiraderim yok. Şeffaf olacağız. Birlikte çalışacağız ve bu ilçeyi alacağız. Bunu sizin gözlerimizdeki ışıltılardan alıyorum. Ortak akılla yöneteceğiz” dedi.

İlhan Demircioğlu

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER