HaberlerSamsunUsta seçim çalışmalarını sürdürüyor

Usta seçim çalışmalarını sürdürüyor - Samsun Haberleri

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

+
-
Usta seçim çalışmalarını sürdürüyor

Erhan Usta , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Çiftlik Caddesi ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde kadın hemşehrilerine karanfil dağıttı.

Bugünün önemine değinen  Erhan Usta , " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla toplumumuzun mimarları olan kadınlarımıza karanfil dağıttık. Bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadına bağlıdır. Ne yaparsak yapalım asla onların hakkını ödeyemeyiz. Bütün kadınlarımızın  8 Mart Dünya Kadınlar Günü  kutlu olsun."dedi.

 Bizim Arkamızda Milletten Başka Kimse Yok! 

 Kadınlar günü programından hemen sonra İlkadım Seçim Kordinasyon Merkezi(SKM) açılışına geçen Usta, büyük bir coşku ve kalabalıkla Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

SKM açılışında konuşan  Erhan Usta , "Bizim arkamızda kimse yok. Bir sermaye kesimi, cemaat, cemiyet hiç kimse yok. Biz arkamıza milleti aldık. Bizim hareketimiz artık gönüllüler hareketine dönüştü. Bu şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Biz seçim kazanmak için çıktık. Birilerinin oyunu bölmek, birilerine avantaj birilerine dezavantaj sağlamak için çıkmadık. Zaten bunu da herkes görmektedir. İster sosyal medya anketlerinde, ister saha çalışmalarından elde edilen anketlerde. Seçimi kazanacağımızdan korkanların ortaya attığı fitnelere inanmayın. Bugün burayı dolduran gönlü büyük hemşehrilerim, hepinize çok teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız."dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER