SAMSUN SON DAKİKA

Samsunspor'dan bir müjde daha!
< >
HaberlerSAMSUN HABERÇarşamba Devlet Hastanesi açıldı

Çarşamba Devlet Hastanesi açıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Eski Türkiye'de insanların sıkıntılar yaşadığı, yeni Türkiye'de ise insanların yakınlarını gözü arkada kalmadan bu yatırımlara emanet edebiliyorlar.' dedi.

+
-
Çarşamba Devlet Hastanesi açıldı
Çarşamba Devlet Hastanesi açıldı

Çarşamba   ilçesinde yapılan  Devlet Hastanesi , Cumhurbaşkanı   Recep Tayyip Erdoğan  tarafından video konferans sistemi ile açıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ,  yaptığı konuşmada, hastanenin hayırlı olmasını diledi.

Hastane için emeği geçenlere teşekkür eden Karaaslan, "Özellikle 65. Dönem Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a teşekkür ediyorum. Eski Türkiye'de insanların sıkıntılar yaşadığı, yeni Türkiye'de ise insanların yakınlarını gözü arkada kalmadan bu yatırımlara emanet edebiliyorlar. Teşekkürlerin en büyüğünü ise Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ediyorum. Önümüzdeki dönemde Cumhur İttifakı'nın belediye başkanları ile birlikte ülkemizi kalkındırmaya devam edeceğiz. Bugünden sonra da burada sağlık hizmetleri daha kaliteli olarak devam edecek." diye konuştu.

Eski Sağlık Bakanı ve  AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan  ise yapılan yatırımın Çarşamba'ya hayırlı olmasını diledi.

Açılış programına Samsun Valisi Osman Kaymak ,  AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Fuat Köktaş ve Yusuf Ziya Yılmaz, yetkililer ile vatandaşlar katıldı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER