SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsun 'Köylere Tek Tip Proje yapacağız, ruhsat proje, alt yapı parası ödenmeyecek!'

'Köylere Tek Tip Proje yapacağız, ruhsat proje, alt yapı parası ödenmeyecek!' - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin Seçim çalışmaları kapsamında Ayvacık'ı ziyaret etti.

+
-
 'Köylere Tek Tip Proje yapacağız, ruhsat proje, alt yapı parası ödenmeyecek!'

Hayati Tekin , İYİ Parti, CHP ve BBP 'nin Ayvacık Belediye Başkan Adayı Erdal Avcı ile İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldi. İYİ Parti  Samsun  Milletvekili  Bedri Yaşar  ve İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanı İlmiza Atmaca’nın da hazır bulunduğu ziyarette Hayati Tekin, Erdal Avcı ve Bedri Yaşar, İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanı İlmiza Atmaca ve İYİ partililerle birlikte dayanışma pozu verdiler.

Hayati Tekin   Ayvacık ’ta ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Başkan Adayımız Erdal Avcı ile el ele vereceğiz köyleri ihya edeceğiz. Ben bunun sözünü burada sizlere veriyorum. Allah'ın izniyle devasa projelerimiz var. Projelerimiz için ekonomik bir sıkıntımız yok . Bungalov evlerini hayata geçireceğiz . Ben zamanında görevim olmadığı halde bir çok hizmetler yaptım, milyonlar harcadım parasal bir sorunum yoktu .

Çiçeğe böceğe para harfcamadım. , kimseye muhtaç olmadım kendime güvendim. Mesleğimde şehir planlamasında bir numara olduğunu iddia ediyorum. El ele vereceğiz, birbirimize destek olacağız. Ben buradan size söz veriyorum; köylerimizin yolları için sizlere kum çakıl ne gerekiyorsa yardımcı olacağım.Köylere tip proje yapacağım. Proje ruhsat altyapı parası ödetmeyeceğim. Ev yapmak isteyen vatandaşlarımız harç parası ve benzeri harcamaların sadece 20 de birini ödeyecek!" dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER