SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerGÜNDEMUstalık dönemine 46 proje!

Ustalık dönemine 46 proje!

Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2014 ila 2019 yılları arasında 255 milyon liralık yatırım yaptıklarını belirtirken, yeni dönem için de 46 yeni proje açıkladı.

+
-
Ustalık dönemine 46 proje!

Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2004 – 2009 yılları arasında İlkadım beldesinde belediye başkanlığı yaparken büyük hizmetler gerçekleştirdiklerini söyledi. Tok 120 bin nüfuslu bir beldede dönemin şartlarına uygun büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi. Tok, “ İlkadım belde iken Mete Adanır Spor Salonu’nu, hanımlar lokalini, Acem tekkesini yaptık. Hızır adım projesini hayata geçirdik. Yaz sinemaları, çocuk şenlikleri ve askıda ekmek projelerini yaptık” dedi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2014 – 2019 yılları arasındaki İlkadım ilçesi belediye başkanlığı döneminde ilçeye toplam 255 milyon liralık yatırım yaptıklarını ifade etti. Erdoğan Tok, “ 350 bin nüfuslu bir ilçeye ne kadar yatırım yapsak azdır. Bu ilçe her şeyin en iyisini hak ediyor. 5 yıllık süreçte ilçeye muhteşem bir belediye hizmet binası kazandırdık. Selçuklu mimarisi ile yapılan cami külliye projesi sona gelindi. Derebahçe Sosyal Tesisleri, Unkapanı Kültür ve Hayat Merkezi, Türkiye’nin ün büyük gençlik merkezi, Ulugazi TOKİ, Koşuyolu ve Hayat Parkuru, 15 Temmuz Millet Parkı ve Şehitler Anıtı, Ihlamur Kafe Restoran, Türk İslam Sanatları Merkezi, 64 tane çocuk parkı, 12 spor kompleksi, okullara spor alanları, MEMGE aşçılık kursu, cenaze hizmetleri, kültür gezileri gibi çok sayıda hizmetin altına imza attık. Bu hizmetlerin tamamı 255 milyon liraya mal oldu” diye konuştu.

 

Erdoğan Tok, 2019 ila 2024 yılları arasındaki projeleri için de tanıtım lansmanı düzenledi. Erdoğan Tok, “ Yeni dönemde kentsel dönüşümler, İlkadım Spor Köyü, Kent Meydanı, Yöre Kent, Kültür ve Kongre Merkezi, Mecidiye Caddesi Açık AVM, Aile Rehberlik Merkezi, El Emeği Göznuru Çarşısı, Evim Fabrika, Kurban Satış ve Kesim Yeri, Otopark, Kapalı Pazar Yeri, Su Parkı, Okul Spor Alanları, Kent Park, Sanat Galerisi, Tematik ve Macera Parkı, Millet Kıraathanesi, Türk Hamamı, Yerel buluşmaların da aralarında bulunduğu 46 dev eseri ilçemize kazandıracağız. Bu projelerin toplam maliyeti yaklaşık 300 milyar lirayı bulacak” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER