HaberlerSamsunKılıç, Terme'nin röntgenini çekiyor

Kılıç, Terme'nin röntgenini çekiyor - Samsun Haberleri

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, mahalle mahalle gezmeye devam ediyor. Kılıç, ' Adayken girmedik ev sıkmadık ek bırakmayacağız ki başkan olunca hemen kolları sıvayıp işe koyulalım' dedi.

+
-
Kılıç, Terme'nin röntgenini çekiyor

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç , adaylığı açıklandığı günden itibaren mahalle mahalle gezilere başladığını belirterek, seçime kadar girmedik ev, çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacaklarını söyledi. Kılıç, “Ben uzun yıllar Terme ilçe başkanlığı yaptım. Teşkilatlarda görev aldım. Bu süreçte hep gönül particiliği yaptım. Allah nasip ederse 31 Mart 2019 tarihinden sonra da gönül belediyeciliği yapacağım” dedi.

İlçe başkanlığı döneminde bir çok kez gezdiği mahalleleri yeniden gezdiğini belirten Ali Kılıç, “ Bu seçimlerde benim en büyük yardımcım ajandam olacak. İlçe başkanı iken ziyaret ettiğim mahallelerde ya da ilçe teşkilatımıza ziyarete gelenlerin ilettiği sorunlar, istekler ve talepler bu ajandada saklı. Ama seçimler nedeniyle tekrar ziyaret edip ajandamızı da güncellemiş oluyorum” diye konuştu.
İlhan Demircioğlu

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER