HaberlerSamsunMetincan Cici bugün gelecek

Metincan Cici bugün gelecek - Samsun Haberleri

Samsunspor futbol direktörü Yücel Uyar, Samsunspor ile sözleşmesi bulunan Metincan Cici'nin bugün Samsun'da olması gerektiğini söyledi. Uyar, aksi takdirde antrenmana noter davet ederek tutanak tutturacaklarını belirtti.

+
-
Metincan Cici bugün gelecek

Samsunspor  futbol direktörü  Yücel Uyar ,  Metincan Cici ’nin bugün Samsun’da olması gerektiğini geleceği ile ilgili kararı da oturup konuştuktan sonra vereceklerini söyledi. Uyar, “ Metincan bizim sözleşmeli futbolcumuz. Ancak bir süredir İstanbul’da olduğu için antrenmanlara katılmıyor. Kendisi ile görüştüm. Bugün için Samsun’da olmasını söyledim. Bugün bekliyoruz” dedi.

Yücel Uyar   Metincan ile ilgili son kararı birlikte konuştuktan sonra vereceklerini söyledi. Uyar, “ Metincan gelmeli ve bizim altyapımızda çalışmalarını sürdürmeli. Bunu kendisine ilettik. Parasını aldığı sürece bu şehirde ve bu takımda olmalı. Eğer alt yapıda antrenmanlara çıkmak istemiyorsa karşılıklı anlaşıp sözleşmesini fesih ederiz o zaman gidebilir. Bugün Samsun’a gelmese ise yarın antrenmana noter çağırırız tutanak tutturup federasyon nezlinde gereğini yaparız” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER