HaberlerSamsun'Hizmeti birlikte yapacağız'

'Hizmeti birlikte yapacağız' - Samsun Haberleri

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç Sakarlı mahallesinde esnaf ziyareti yaptı vatandaşlarla da bol bol sohbet etti. Ali Kılıç, ' Ben yaptım oldu demeyeceğiz. Hizmet nereye yapılacaksa o bölgenin insanı söz sahibi olacak' dedi.

+
-
'Hizmeti birlikte yapacağız'

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç   Sakarlı mahallesinde esnaf ziyareti yaptı vatandaşlarla da bol bol sohbet etti. Esnafın sorunlarını dinleyen vatandaşlarla da bol bol sohbet edip mahallenin sıkıntılarını soran Ali Kılıç, “ Terme’yi ortak akılla yöneteceğiz. Her şeyin en iyisini ben bilirim, ben ne yaparsam doğrudur anlayışı belediyemizde hakim olmaz. Hangi mahalleye ne hizmet yapılacaksa mutlaka o mahalle halkının görüşü alınacak ve ortak akılla hizmet verilecek” dedi.

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç ,  5 yıl ilçe başkanlığı yaptığı için Terme’yi karış karış bildiğini ve tüm sorunları da çözecek bilgi ve birikimi olduğunu söyledi. Ali Kılıç, “ Terme’ye 5 yıl içinde neler yapacağız hangi hizmetleri halkımızla buluşturacağız bunların hepsi hazır. Terme AK Parti döneminde büyük hizmetler aldı. Biz de bu hizmet kervanına yenilerini eklemek için ekibimizle beraber gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER