HaberlerBalıkesirKüçükköyspor İstanbul'da fırtına gibi esti

Küçükköyspor İstanbul'da fırtına gibi esti - Balıkesir Haberleri

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin dövüş sporlarında gururu olan Küçükköyspor, İstanbul'da düzenlenen şampiyonaya 6 sporcu ile katıldı. Şampiyonada 3 ikincilik, 2 üçüncülük kazanan sarı-kırmızılı sporcular, Ayvalık'a 5 madalya ile döndü.

+
-
Küçükköyspor İstanbul'da fırtına gibi esti

İstanbul'da Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nda düzenlenen Türkiye Kulüpler Ju-jitsu Newaza şampiyonasında büyükler grubunda 86 kiloda Emre Kuru ile aynı grupta 94 kiloda Shamil Salamov ve minikler kategorisinde 42 kiloda Poyraz Akyüz ile 3 gümüş madalya kazanan Küçükköyspor, yıldızlar grubu 50 kiloda Berkan Altundağ, alt minik grubunda 34 kiloda Bulut Akyüz de bronz madalya ile ödüllendirildi.
6 sporcu ile 5 madalya kazanan sarı-kırmızı takımın antrenörü Tuncay Talay, ilk kez Ju-Jitsu branşında katıldıkları bir şampiyonadan 5 madalya ile dönen sporcularını tebrik etti. Mart ayının sonunda Combat Ju-jitsu Türkiye Şampiyonası'nın Ayvalık'ta yapılacağını açıklayan Talay, takımdaki tüm sporcularının bu şampiyonaya hazırlandığını ifade ederek, sporcularına güvendiğini ve bu şampiyonadan mutlaka kupa ve madalya kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER