HaberlerSamsun'Başarı hikâyeleri yazacağız'

'Başarı hikâyeleri yazacağız' - Samsun Haberleri

AK Parti Salıpazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Halil Akgül, yeni dönemde yeni başarı hikâyeleri yazacaklarını söyledi. Başkan Akgül, ' 44 mahallemiz var her karış toprağında izimiz var' dedi.

+
-
'Başarı hikâyeleri yazacağız'

AK Parti Salıpazarı Belediye Başkanı  ve Başkan Adayı  Halil Akgül  finali muhteşem yapabilmek için ustalık dönemine yakışır hizmetler yapacaklarını söyledi.

Başkan Akgül, “ Artık 3. döneme giriyorum. İlk 2 dönemde halkımıza ne vaat ettiysek fazlasını yerine getirdik. Salıpazarı ilçesi AK Belediyecilikle tanıştı. Biz gönül belediyeciliği yaptık. Salıpazarı halkının menfaatine olan hangi hizmet varsa millet istedi biz yerine getirdik. Alt yapı sorunlarını büyük oranda çözdük” diye konuştu.

Artık son döneme gireceğini belirten Başkan Akgül şunları söyledi: 3. ve son dönemimize kırılması çok güç olan bir oy oranı ile girmek istiyorum. Yeni dönem benim ustalık dönemim olacak. Ustalık dönemine yakışır hizmetleri de yapacağım. Acil ihtiyacımız olan küçük sanayi sitesi ve Pazar yerlerini en kısa sürede hayata geçirmeliyiz. Her geçen gün daha da büyüyen Salıpazarı’nın bu sanayi sitesine ihtiyacı var.

İlhan Demircioğlu

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER