HaberlerSamsun'Mezara kadar birlikteyiz'

'Mezara kadar birlikteyiz' - Samsun Haberleri

Cumhur ittifakı İlkadım buluşması İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. Kahvaltılı buluşmaya Çevre Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile çok sayıda davetli katıldı.

+
-
'Mezara kadar birlikteyiz'

Cumhur ittifakı İlkadım buluşması  İlkadım Belediyesi  Derebahçe Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Kahvaltılı buluşmaya Çevre Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Çiğdem Karaaslan , Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti önceki dönem İlkadım ilçe başkanları İhsan Kurnaz ve Hakan Ay ile mahalle başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Çevre Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Türkiye’nin birlik ve beraberliği için bekası için kurulan Cumhur İttifakının güzel bir örneğini yaşadıklarını söyledi. Karaaslan, “ Milliyetçi Hareket Partisi ile oluşturulan Cumhur ittifakı bir dönem için bir seçim için ya da kişisel menfaatler için değil mezara kadar süren ve tek hedefi olan o da ülkemizin bekası olan bir hedef için kurulmuştur. Bu birlikteliğin ruhu her türlü mevki ve makamdan üstündür. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hayata geçirilin bu ruh, artık 31 Mart yerel seçimlerinde de milletimizin karşısında olacaktır. Cumhur ittifakı adaylarımız yerel seçimlerde el ele kol kola gezecek, çalmadım kapı sıkmadık el girmedik ev bırakmayacaklardır. Bizim ittifakımız 31 Mart akşamına kadar değil mezara kadar sürecektir” diye konuştu.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli arasında kurulan ve kısa sürede tabanda da büyük karşılık bulan Cumhur ittifakını seçimleri açık ara kazanacağını söyledi. Köktaş. “ Söz konusu olan vatandır, bekamızdır gerisi teferruattır” dedi. Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise Samsun’da 4 dönem büyükşehir belediye başkanlığı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Samsun’a çok büyük hizmetler ettiğini belirterek, “ Ben bir şey söylüyorum hemen yanlış anlaşılıyor. Yusuf Bey iyi hizmet etti kabul ama ben da daha iyi hizmetler için geliyorum. Bunda ne var. Yani bir hizmetin daha iyisi yapılamaz mı yapılır bunu da hepiniz göreceksiniz” diye konuştu.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan tok ise çıraklık ve kalfalık dönemlerini yaptığını ustalık döneminde ise İlkadım’ın altın çağını yaşayacağını söyledi. Tok, “ İlkadım ’da sayısız eserler yaptık. İlkadım halkı daha iyilerine layık. Göreceksiniz daha iyilerini yine biz yapacağız el birliği ile yapacağız” şeklinde konuştu.

İlhan Demircioğlu

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER