SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerSamsunSamsun Haberleri: Büyükşehir 'Ulaşım Çağrı Merkezi' Hizmette

Samsun Haberleri: Büyükşehir 'Ulaşım Çağrı Merkezi' Hizmette - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, tüm Samsun'u kapsayan, ulaşımla ilgili görüş, öneri ve şikayetlerin iletilebileceği 'Ulaşım Çağrı Merkezi'nin kurulduğunu açıkladı.

+
-
Samsun Haberleri: Büyükşehir 'Ulaşım Çağrı Merkezi' Hizmette
Samsun Haberleri: Büyükşehir 'Ulaşım Çağrı Merkezi' Hizmette

Samsun 'da daha konforlu ve daha rahat ulaşım imkanları sunabilmek için çok önemli bir projeyi daha hayata geçirdiklerini belirten Başkan  Zihni Şahin , 'Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ili kapsayan, ulaşımla ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetlerin iletilebileceği Ulaşım Çağrı Merkezimiz faaliyete girdi' dedi.


Ulaşım Çağrı Merkezi nin yeni yıl ile birlikte faaliyetlerine başladığını duyuran Başkan Zihni Şahin,'Çağrı Merkezimize vatandaşlarımız ulaşım ile ilgili her türlü görüş, öneri ve şikayetlerini iletebilecek. Böylece ulaşım alanında yaşanan her türlü mağduriyetin önüne geçilmiş olacak' diye konuştu.

08503335555 NUMARALI HAT DEVREDE 

Çağrı Merkezi için 0 850 333 55 55 numaralı hattın devrede olduğunu ifade eden Şahin, 'Ulaşım ile ilgili her türlü yaşanan aksaklığın iletilebileceği ulaşım Çağrı Merkezi 07.30-22.30 saatleri arasında hizmet verecek. Güzergah ve çalışma saatlerine uyulmaması, elektronik ücret toplama sistemine uygun çalışılmaması, durakta durmayarak yolcu alınmaması gibi konuların tümü için özel oluşturulmuş hattımıza bilgi verilebilecek, şikayette bulunulabilecek. Çağrı Merkezine gelen şikayetler, iletilen sorunlar ise anında Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından ele alınacak ve çözüme kavuşturulacak' şeklinde konuştu.

KALİTELİ VE KONFORLU ULAŞIM HİZMETİ 

Samsunlulara yeni bir hizmeti daha sunmanın mutluluğu ve heyecanını yaşadıklarını söyleyen  Zihni Şahin , 'Samsun Büyükşehir Belediyesi, bir kez daha halkına direkt dokunan bir hizmetle gündemde. Büyükşehir Ulaşım Dairesi ve  SAMULAŞ , bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Samsunlulara kaliteli ve konforlu ulaşım hizmeti sunmak için halkımızın emrinde olacak. Çağrı Merkezimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum' ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER