SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı korona virüse yakalandı
<>
HaberlerSAMSUNSPORUyar, ' İki Yarıda da Üstün Oynadık'

Uyar, ' İki Yarıda da Üstün Oynadık'

Samsunspor Futbol Direktörü Yücel Uyar Ümraniyespor karşısında her iki yarıda da oynanan futboldan ve alının skordan memnun olduklarını söyledi. Uyar, ' Üst lig takımlarıyla hazırlık maçı yaparak gerçek gücümüz de görme şansı buluyoruz' dedi.

+
-
Uyar, ' İki Yarıda da Üstün Oynadık'
Uyar, ' İki Yarıda da Üstün Oynadık'

Samsunspor Futbol Direktörü Yücel Uyar , Antalya kampının çok iyi başladığını ve Ümraniyespor ile de oynanan ilk hazırlık maçında ortaya konulan futboldan memnun olduklarını söyledi. Yücel Uyar, “ Kampta 26 futbolcumuz var. Tüm futbolcuları formda ve lige hazır tutmalıyız. Bu nedenle teknik heyetimiz Ümraniyespor maçında 20’nin üzerinde oyuncumuza şans verdi. Buna rağmen her iki yarıda da üstün olan golleri atan ve sahanın hakimi olan takım bizdik. Zaman içinde daha iyi olacağız” dedi.

Yücel Uyar , Abdülkadir Özgen’in teknik heyetin talebi doğrultusunda takıma kazandırıldığını ve kendisinin de kampa hazır geldiğini söyledi. Uyar, “ Abdülkadir ile görüştüm. Kendisi 1 haftalık açığı olduğunu söyledi. Kampa hazır geldi. Birkaç gün sonra takımla aynı seviyelere gelir. Ligin ikinci yarısında kendisinden çok şeyler bekliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER