SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerGÜNDEMBakan Soylu Rize'de

Bakan Soylu Rize'de

Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin şehit edilmesinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hemen bölgeye hareket etti.

+
-
Bakan Soylu Rize'de

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin  saldırı sonucu şehit düştüğü, personel şube müdürü ve koruma polisinin de yaralandığı olayla ilgili incelemelerde bulunmak üzere Rize'ye geldi. 

Rize Devlet Hastanesi'ne gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammet Avcı eşlik etti. Bakan Soylu, hastane girişinde açıklama yapmazken, Vali Kemal Çeper'den saldırı ile ilgili detaylı bilgi aldı. 

Süleyman Soylu, “Hiç beklemediğimiz ve ummadığımız bir olayla bugün karşılaştık. Yetişmiş devletimizin iyi yöneticilerinden birisi olan, aynı zamanda da hakikaten görev yaptığı her yerde kendisini sevdiren bir kardeşimizden bahsediyoruz. Tesellimiz şu Allah’tan geldik, Allah’a gidiyoruz. Görevi başında şehit oldu” dedi.

 Personel Şube Müdürü Ercan Polat’ın ve korumasının sağlık durumları hakkında da bilgi veren Soylu “Şuanda sağlık durumu buraya geldiği andan biraz daha iyi müdahale devam ediyor. Duamız onun için. Altuğ kardeşimizin koruması olan Yiğitcan’ın da şuanda durumu biraz daha iyi. Onun müdahalesi bitti yoğun bakımda. Ercan Polat kardeşimizin müdahalesi halen devam ediyor. Ellerinden gelen bütün gayreti ortaya koyuyorlar” cümlelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER