SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSAMSUN HABERKaraduman, ' 500 Ev Ziyareti Yaptık'

Karaduman, ' 500 Ev Ziyareti Yaptık'

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman son 1 ay içinde merkez ve 17 ilçede yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatları ile birlikte toplam 500 evi ziyaret ettiklerini söyledi. Karaduman, ' Seçimlere kadar girmedik ev kalmayacak' dedi.

+
-
Karaduman, ' 500 Ev Ziyareti Yaptık'

AK Parti 80. İl Danışma Meclisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde yapıldı. Danışma meclisine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile ilçe başkan ve belediye başkanları, teşkilat üyeleri katıldı.

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 9 Ekim ile 9 Kasım tarihleri arasında il genelinde toplam 500 evi ziyaret ettiklerini söyledi. Karaduman, “ 17 ilçemizin tamamında bu uygulamaları yaptık. İlçe yönetim kurulu üyesi sayısı kadar il yönetim kurulu arkadaşımızı yanımıza alıp o ilçeyi ziyarete gidiyoruz. Orda yönetim kurulu üyesi sayısı kadar evi ziyaret ediyoruz. Ziyarette bir il yönetim kurulu üyesi, bir ilçe yönetim kurulu üyesi, kadın ve gençlik kolları temsilcisi ve mahalle başkanımız yer alıyor. Burada sorunları yerinde dinliyoruz ve çözülmesi mümkün olanlar hemen telefonla o ilçenin belediye başkanı ve mülki amiri ile temas kurularak çözülüyor. Bunun geri dönüşümlerini aldık ve çok memnunuz seçimlere kadar da haftada iki gün olmak üzere ilçelerimizde bu uygulama sürecek” dedi.

 

İl Başkanı Hakan Karaduman, şimdi yeni bir uygulama başlatacaklarını önümüzdeki haftadan itibaren il ve ilçelerdeki birim başkanlarının kendilerinden önce görev yapmış olan birim başkanlarını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunacaklarını yönetim kurulu üyelerinin de buna dahil olacağını söyledi.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ise, 31 Mart yerel seçimleri için aday adayı olan tüm partililere başarı diledi. Şahin, “ Sürecin çok temiz ve saygılı geçmesi gerekir. Yoksa bu kısır tartışmalar sandığa yansır ve sorun olur. Seçimlerden sonra da bir hayat var birbirimizin yüzüne bakmalıyız” dedi.

 

İlhan Demircioğlu

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER