SON DAKİKA

Milli Eğitim Bakanı Samsun'a yazı gönderdi
<>
HaberlerSAMSUN HABER'Hizmetlerimize Hayalleri Yetmez'

'Hizmetlerimize Hayalleri Yetmez'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun'un her ilçesinde AK Parti'nin hizmetleri olduğunu belirterek, ' Biz hizmet partisiyiz. Bu dava liderimizin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında yazdığı destanla vücut buldu. O nedenle bu aziz millete hizmet etmenin mutluluğunu en iyi biz biliriz' dedi.

+
-
'Hizmetlerimize Hayalleri Yetmez'
'Hizmetlerimize Hayalleri Yetmez'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin açık ara birinci olacağını söyledi. Kırcalı, “ Bu aziz millet 16 yıldır kendisine en çok kimin hizmet ettiğini biliyor. Bugüne kadar milletle beraber yürüdük 31 Mart 2019 tarihinden itibaren de yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.
“MİLLETİN ADAYLARI SAHADA OLACAK” 
Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 16 yıldır AK Parti’nin hizmet ürettiğini muhalefetin de millete yapılan hizmetleri eleştirdiğini belirterek, seçimler öncesi şu anda da aynı senaryonun yaşanmaya başladığını söyledi. Kırcalı, “ Genel merkezimiz teşkilat başkanlığıyla, yerel yönetimler başkanlığıyla uzun süredir sahada çalışma yapıyor. Hem teşkilatlarımızın görüşlerini alıyor, hem STK’larımızla görüşüp onların beklentilerini dinliyor. Biz bu yola çıkarken yaşadığımız il ve ilçeyi birlikte yöneteceğimizi söyledik. Zaten Cumhurbaşkanımız Türk siyasetine Gönül Belediyeciliği terimini sokarken bunlara dikkat çekti. AK Parti’de her şeyin en iyisini ben bilirim. Benim yaptığım doğru başka doğru yok gibi demode şeyler olmaz. AK Parti’nin kaderi ile milletimizin kaderi aynıdır bu nedenle de milletle beraber çıktığımız bu yolda milletle beraber yürümeye devam edeceğiz. Bizim hizmetlerimize muhalefetin hayalleri yetmez” diye konuştu.
İlhan Demircioğlu

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER