SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da çevre katliamı mı?
< >
HaberlerSAMSUN HABERŞahin: Dedikodulara Kulak Asmayın

Şahin: Dedikodulara Kulak Asmayın

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, üreten her kesimin destekçisi olduğunu söyledi. Kuş Cenneti'nde yaşayan köylülerin de alandan çıkarılacağı dedikodularına ise kulak asılmaması uyarısında bulundu.

+
-
Şahin: Dedikodulara Kulak Asmayın
Şahin: Dedikodulara Kulak Asmayın

Büyükşehir Belediye Başkanı Zİhni Şahin, Bafra ilçesi Doğanca Mahallesi'nde yaşayan kadınlarla bir araya geldi. kadınlara ekonomik destek sağlandığını vurgulayan Şahin, “Biz belediye olarak hanım kardeşlerimizin ürettiği el emeği ürünleri alıp destek vermek için her zaman yanlarında olacağımızı vurguladık. Özellikle doğal ürünlerden yapılan malzemeleri alacağız.

Samsun un hediyelik eşyalarını doğal ürünlerden el emeği ile oluşan ürünlerden temin edelim diye düşünüyoruz. Bu konuda her zaman hanım kardeşlerimizin yanınızda olacağız. Gelen misafirlere sizlerin yaptığı ürünleri sunmak istiyoruz" dedi.

SİZLER DELTANIN GERÇEK SAHİBİSİNİZ 

Kuş Cenneti'nde yaşayan köylülerin alandan çıkarılması konusunun doğru olmadığını ifade eden Zihni Şahin, "Asla endişeniz olmasın. Bu dedikodulara kulak asmayın. Sizler deltanın gerçek sahiplerisiniz. Burası da sizlerle beraber güzel. Bu yüzden yaptığımız projelere sizleri dahil etmek istiyoruz. Buralara sahip çıkmak ta sizlere düşüyor" diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER